Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polożna srodowiskowa wątek zamknięty Polecam wszystkim mamom polozna środowiskowa Panią Monikę Styczynska ....
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym wątek zamknięty Polecam badanie w znieczuleniu ogólnym w tej przychodni. Badanie przebiegło...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Przyjazna przychodnia wątek zamknięty Przychodnia, ktora zatrudnia profesjonalistów i przyjaznych pacjentowi ludzi....
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Nadmorski Dom Medyczny "Otomińska" brawo! wątek zamknięty Byłam pacjentką szpitala jednodniowego w NDM przy ul. Otomińskiej, świetny...
~pacjentka z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Przychodnia Otomińska wątek zamknięty Należe do przychodni od kilku lat -świetna obsługa i szefostwo ,duże uznania...
~karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Jedna z niewielu przychodni, w których można spotkać tak miłą obsługę wątek zamknięty Panie w rejestracji zawsze starają się być uśmiechnięte i udzielać rzetelnych...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Położna tak, ginekolog nie wątek zamknięty Przeniesiony do nowego budynku NCM wygląda schludnie i profesjonalnie. Jeżeli...
~Ciężarna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Polecam opiekę położniczą! wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Położną w NCM na Otomińskiej. Profesjonalne podejście do...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

nierzetelna rejestratorka wątek zamknięty Chciałam się przenieść do tej przychodni do lekarza ogólnego, bo mam bardzo...
~Ada
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2013

Polecam gorąco! wątek zamknięty Leczymy się w tej przychodni od 2013 r. Tak fachowego i empatycznego zespołu...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Świetne miejsce wątek zamknięty Fantastyczna pani doktor Rosłonkiewicz, o wspaniałym podejściu do pacjenta i...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

opinia pacjenta wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem jakości opieki nad pacjentem w porównaniu do poprzedniej...
~Jakub Kruwuć
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Żółty tydzień! wątek zamknięty Porażka! Udałam się do placówki aby uzyskać informacji dotyczącej "żółtego...
~Grażka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Opinia wątek zamknięty Nie żałuję,że przeniosłam się z dużej przychodni.Jestem bardzo zadowolona z...
~Halina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry