Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Najgorsza wizyta jaką miałam w życiu. Zgłosiłam się na badanie usg piersi...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Adam M. - ocena Chciałbym podziękować całemu personelowi z oddziału rehabilitacji z NCM...
~Adam M.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Ewa - opinia To jest jakiś żart, panie z recepcji jakby jakąś krzywdę im się wyrządziło....
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Kompetentny personel, miłe podejście do pacjenta przez rejestrację i lekarzy.
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Mirosław Domagała - opinia wątek zamknięty Wizyta u Pana dr Karola Kempińskiego oceniam jako bardzo profesjonalną...
~Mirosław Domagała
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Rejestracja wątek zamknięty Panie z rejestracji mówią być 10-15 min przed wizytą. Pacjent przyjeżdża o...
~Magge
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Dostać się do lekarza to cud wątek zamknięty Nigdy nie udało mi się normalnie zarejestrować. Zawsze nie ma miejsc. Muszę...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Gabinet zabiegowy wątek zamknięty Totalna porażka w gabinecie zabiegowym jedna pielęgniarka a w poczekalni że...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Wizyta u internisty wątek zamknięty Interniści na świętokrzyskiej wypisują tylko suplementy i pół wizyty to...
~&
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Dziekujemy! wątek zamknięty Najwspanialszy lekarz na swiecie! Nazywamy go lekarzem z duzym sercem....
~Krolikowscy
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Laboratorium- kpina wątek zamknięty Byłam w dniu dzisiejszym w labolatorium. Godz 7.20.Gora 10 osób w kolejce....
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

WYNIKI BADAŃ wątek zamknięty 18 kwietnia 2018 byłem poddany próbie wysiłkowej. Do tej chwili nie mam...
~Krzysztof Cudowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Burdel wątek zamknięty Burdel jakich mało w polskiej służbie zdrowia !!! Z dzieckiem i 39 stopniową...
~Pacjent NCM niestety
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Niekończące się oczekiwanie na połączenie. wątek zamknięty Dodzwonienie się do rejestracji przychodni graniczy z cudem. Rejestracja...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Dr.Pawlowski wątek zamknięty Beznadziejny lekarz..Po zdjeciu gipsu zlamana rzepka karze od razu isc do...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Nocna opieka chorych wątek zamknięty Byłam w przychodni na początku grudnia, przyjmował dr Kaufmann, bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Nocna Opieka Chorych wątek zamknięty Miałem okazje skorzystać z usług jednego z lekarzy w poniedzialkowy wieczor,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Baaaaardzo nie polecam wątek zamknięty Jesteś chory? Nie dostaniesz się do lekarza a jak już przychodzisz i prosisz...
~Nn
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

B. porzadna sieć przychodni wątek zamknięty Korzystam od lat ze Świętokrzyskiej jak i z DM Żukowo. Lekarze wiadomo-różnie...
~młoda mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Odradzam korzystania z usług z zakresu alergologii u dr Juliusza Nowaka....
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry