Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dr Rutkowski-porażka! wątek zamknięty Przestrzegam przed wizytą u tego pana-arogancki,przyjął mnie z wielką łaską,...
~lila
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

Chęć rejestracji-rozczarowanie wątek zamknięty Dzwonię do nich już od 8-ej, a jest 10:25 i ciągle automat wita i przeprasza,...
~brrr
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

poleccie pediatrę na Swietokrzyskiej? wątek zamknięty poleccie pediatrę na Swietokrzyskiej? macie jakies opinie jak leczą?jakie...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

POPIERAM wątek zamknięty W swiętokrzyskiej laryngolog to porażka chyba że zapłacimy za wizytę to...
~On
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

koszmar wątek zamknięty powiem tak, dodzwonic się to jest cud, jak musze zarejstrowac dziecko lub...
~k
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

rehabilitacja wątek zamknięty Stanowczo odradzam!!! Nie dość, że to cud, żeby tam się w ogóle dodzwonić, to...
~lidka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

poradnia rehabilitacyjna wątek zamknięty witam, czy ktos korzystał z poradni rehabilitacyjnej w przych....
annikap
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

POLECAM :) wątek zamknięty Do NCM Świętokrzyska należy cała moja Rodzina, jednak najczęściej bywamy u...
~HT
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 listopada 2009

Justyna - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym podejściem do pacjenta, zarówno w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2009

polska rzeczywistość wątek zamknięty PRL- sądzę że piszą to bardzo młode osoby, które nie mają zielonego pojęcia...
barbarka2
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

zadowolona pacjentka wątek zamknięty nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, z usług przychodni korzystałam...
~optymistka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2009

Polecam dermatologa!! wątek zamknięty Od wielu lat borykam się z problemem łuszczycy, stosowałem różnorodne leki,...
~tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2009

Szkoda, że to nasza natura... wątek zamknięty Przykro mi, że czas znajdują tylko ci, którzy się zawiedli. Sporo opinii jest...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

masakra... wątek zamknięty rejestracja błyskawiczna na ''za tydzień''...;> Pani doktor lekko...
~tru
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

laryngolog - PORAŻKA wątek zamknięty Mam 3,5 miesięcznego niemowlaka, który wymagał natychmiastowego zbadania i...
~radjan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Dodzwonic sie do przychodni graniczy z cudem wątek zamknięty Tak jak jedna z przedmowczyn napisala: dodzwonic sie do tej przychodni...
~biscop
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Ania - opinia wątek zamknięty próbowałam się dodzwonić do przychodnia fakt zajęło mi to 15minut i jeszcze...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

umówić się porażka ! wątek zamknięty Na zewnątrz wszystko pięknie lecz od środka zgnilizna i brak profesjonalizmu...
~Bodzio
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2008

Jestem bardzo zadowolona!!! wątek zamknięty Muszę przyznać ze nie spodziwałam się tak miłej i fachowej obsługi. Goraco...
~aaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2008

No i powracamy do starych przyzwyczajeń! wątek zamknięty Przychodnia robi wrażenie, nowoczesnej przyjaznej dla pacjenta i dlatego...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry