Widok

NESTLE PORUSZA POLSKĘ

https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/banino#lokalizacja476
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
w każdym województwie wygrywa 1 lokalizacja...nie musimy wygrywać, żadnym innym województwem.

podejrzewam, że pozostałe wyniki (te kilku/kilkunastu tysięczne są równie uczciwe jak te Miłoradza)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spójrzmy prawdzie w oczy.
Z naszym wynikiem nie wygralibyśmy w żadnym województwie.
Jeśli szybko nie rozpropagujemy tej akcji nawet ewentualne dyskwalifikacje nie pomogą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacja dla Miłoradza, pierwsze 18000 za nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to przekroczyliśmy pierwszy 1000 - brawo MY :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do dzisiaj Nestle nie odpowiedziało na skargę.
Czy to oznacza cichą akceptację ?
W Baninie nie brakuje fachowców z tematu informatyki.
Poczekam jeszcze do poniedziałku i trzeba będzie wytoczyć
tzw technikę skoro nie jest zabroniona.
Głowa do góry. Ogarniemy temat.
A jeśli przegramy to po walce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli moralnie jesteśmy liderem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie są sztuczki hackerskie, do żadnego włamania/przełamania zabezpieczeń nie dochodzi :) To raczej spryt.

W sumie w 2-3 godziny bym napisał taki program co sam zakłada konta mejlowe, wpisuje email i klika w linki aktywacyjne, bo tutaj nawet nie ma captchy do przepisania - ale jak mówiłem, nie lubię oszukiwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie licząc tych dwóch gmin z przekręconymi wynikami mamy pierwsze miejsce :D `
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/Pomorskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są programy typu 10minute mail, w ten sposób jak ktoś ma czas, można nabić sporo głosów :) Zgłaszamy, podajemy 10 minutowego emaila, przychodzi link, klikamy, zmieniamy adres na nowy, powtarzamy procedurę ile nam się podoba i nie otrzymujemy spamu od nestle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy przekonani że Dzieżgoń i Miłoradz i kilka innych miejscowości w innych województwach, stosują sztuczki hakerskie (są specjalne bramki które same o danej porze głosują) sprawa została zgłoszona do NESTLE zobaczymy co zrobią. Ps. Miłoradz ma niecałe 1,5tyś mieszkańców ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe jak wypadają inne lokalizacje w naszym województwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, to kto pisze do Nestle donos na Miłoradz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli sprawdzają adresy IP, to pewnie sporo głosowań odpadnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja codziennie poświęcam 5 minut i klikam z 10 maili swoich córki męża firmowych, blogowych. Ja chcę grać uczciwie. Widać inni (bo też nie wierzę w Miłoradzki sukces).
Pamiętam kiedyś głosowanie na "osobistość roku" gminy sulęczyno gdzie jeden z kandydatów miał ustawiony taki automat. Było kilka zgłoszeń i organizator konkursu nie zaliczył "oszukanych" głosów. Może i tu trzeba pisać "donosić" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można zrobić automat który tylko pokazuje captche i je przepisujesz i też będzie 5-10 głosów na minutę. Tylko komu się chce marnować kilka(naście) godzin na pisanie kodu do tego. Nie chcemy być chyba oszustami? A jeśli oni oszukują, to na pewno uda się tego dowieść.

Btw. jeśli macie konto w gmailu, to po nazwie użytkownika można dodawać dowolny ciąg znaków po znaku +, oraz dowolnie wstawiać kropkę, a i tak poczta dojdzie do was :)

Np.
us.er@gmail.com == user@gmail.com
user+cokolwiek@gmail.com == user@gmail.com
use.r+jeszczeinny@gmail.com == user@gmail.com

:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez captcha ciężko będzie Miłoradz pokonać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to aż raczej nie możliwe żeby komuś się chciało tyle adresów ręcznie zakładać. Miłoradz 5800...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może nowe adresy mail`owe na potrzeby konkursu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie, zmieniam zdanie - Miłoradz znowu 300 w przeciągu pół godziny

pomóc może jedynie INFORMATYK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry