Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam dla dzieciaków wątek zamknięty Mój syn Michał chodzi na lekcje perkusji od kilku miesięcy - cieszę się że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Mają talent chłopaki, i fantastyczne podejście wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, gdzie rozwijają się młode talenty. POwodzenia...
~karaś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Akademia Rocka w Gdańsku jak dla mnie nr 1 wątek zamknięty Witam wszystkich na forum, ja również chodze na perkusję co prawda nie gram...
~Jan
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Świetna szkoła muzyczna , nauka śpiewu najlepsza w Trójmieście wątek zamknięty Hejka moi kochani:) Serdecznie chciałam polecić Szkołę Rocka New Drum School...
~Tamara
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Akademia Rocka - polecam :) wątek zamknięty Chodzę już trzeci rok na perkusję do Akademii Rocka, jestem bardzo...
~Leszek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Paulina - opinia wątek zamknięty Akademia Rocka to szkoła godna polecenia .Przyjazna miła atmosfera...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Super szkoła! wątek zamknięty Szkoła muzyczna Akademia Rocka to miejsce gdzie można poznać ciekawych ludzi...
~basistka ;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Super szkola :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu :) A Pan Tomek to wspaniały nauczyciel,...
~wiki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Polecam wszystkim szukającym dobrej szkoły !!! wątek zamknięty Swietna atmosfera,zajęcia prowadzą doświadczeni muzycy. Najbardziej podoba mi...
~Kornik
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry