Widok

NIE POLECAM - A-dong nie ma nic wspólnego z restauracją

Hanoi Pho Temat dostępny też na forum:
Pomimo, że zamówienie na obiad dla 2 osób zostało złożone jednocześnie "kelnerka" przyniosła najpierw pierwszy talerz a po kilku minutach drugi. W momencie zwrócenia uwagi odparła, że ciekawe jak można przygotować dwa różne dania jednocześnie! Wybrałem się do restauracji w nadziei na fachową obsługę zgodną ze sztuką a miałem wrażenie jak by ktoś mnie spoliczkował. NIE POLECAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mam wrażenie że autor tego postu ma zaburzenia emocjonalno-osobwe, no a przede wszystkim że jest typem "Ze zgredziałego marudy" który podróżuje po mieście w tym wypadku Gdyni i szuka "dziury w całym".
Byłem parokrotnie w tej jadłodajni i powiem szczerze że znalazłem tam swoja listę potraw ulubionych. Co do podania wygląda na pewno bardzo apetycznie i stanowczo głodnym się nie wychodzi.
Wracając jednak do autora tego tematu to jest mi go po prostu żal. Jeśli nie podoba się mu odstęp czasowy po między wydaniem posiłków to jedynym sensownym wyjściem jest udanie się do restauracji na pana/i poziomie tyle że tam na pewno cena smacznego i sytego posiłku nie wyniesie 16,50zł.
Pozdrawiam serdecznie autora i życzę owocnych poszukiwań kolejnych tematów do narzekań!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z opinią ....
dla mnie jedzenie w tej restauracji jest po prostu nie smaczne !!!! A dania w restauracji zawsze podaje się razem do jedngo stolika ...Jeżeli ktoś uważa inaczej to współczuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry