Widok

NIE POLECAM DJ. ROBERTA JAKUBEK!!!!!!!!

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Może świetnie prowadzi wesela, ale woda sodowa mu do głowy uderzyła, Panie Robercie pieniądze to nie wszystko ale niech Pan zapamięta,że trzeba mieć kulturę osobistą w relacjach ze swoimi klientami, rozumiem to że ma Pan dużo zleceń na swoje usługi ale nie wypada zwodzić kogoś i mieć nos zadarty w kontaktach z drugą stroną. Jeżeli umawia się Pan z klientem,któremu zaproponował Pan DJ-wanie na weselu podaje sumę 3300zł, klient dzwoni, sms, prosi o kontakt,piszę e-maila,dalej nic,po prostu mówiąc kolokwialnie miał mnie w du.ie, stwierdziłam że zadzwonię z innego numeru telefonu, no i cóż odebrał ,głupio mu było, reprymendę mu dałam, ale co z tego musiałam szukać innego i znalazłam, także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Także Panie Robercie POKORYYYYYY !!!!!. Beata z Gdańska
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobne doświadczenia z Panem Robertem. Trochę słabo to wygląda jeśli za "djowanie" oczekuje sie zapłaty 4000 zł a za dojazd 100 km oczekuje się jeszcze dopłaty 200 zł.. trochę siara jak dla mnie być taką złotówą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

do góry