Widok
NIE POLECAM OPYSZALI ZAROZUMIALI
NIKOMU NIE POLECAM BANDA OSZÓSTÓW JECHAŁEM Z WRZESZCZA DO SOPOTU O 21:30 TO KIEROWCA WRZUCIŁ 2 TARYFE TWIERDZAC ZE ZARAZ 22!!! DEBILIZM ZMIENIAM KORPORACJE
Moja ocena
Neptun Taxi
kategoria: Taxi
obsługa: 1
jakość usług: 1
czas oczekiwania: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6