Widok

NIE POLECAM OPYSZALI ZAROZUMIALI

NIKOMU NIE POLECAM BANDA OSZÓSTÓW JECHAŁEM Z WRZESZCZA DO SOPOTU O 21:30 TO KIEROWCA WRZUCIŁ 2 TARYFE TWIERDZAC ZE ZARAZ 22!!! DEBILIZM ZMIENIAM KORPORACJE
Moja ocena
Neptun Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Z taksówek korzystam od lat, ponieważ nie mam prawa jazdy. Kiedyś korzystałam często z tej firmy, potem (kiedy przez opieszałość osób pracujących na infolinii musiałam w listopadzie w trakcie deszczu czekać na taksówkę 40 minut) wykorzystałam numer telefonu 19666. Podobno są drożsi, ale nigdy mnie nie zawiedli. Dziś przez pomyłkę zamawiałam zakupy w poprzedniej firmie. Pani była tak niemiła, naprawdę! (z typu głosów; jestem zmęczona , że tak długo pracuję za tak niskie pieniądze i łaskę Ci robię, że w ogóle z Tobą porozmawiam o tej porze i po co zadajesz dodatkowe pytania, skoro masz tylko zapłacić dodatkowe 30 dychy!), że odechciało mi się w trakcie rozmowy. Ponownie wykręciłam numer "mojej" firmy! i osoba odbierająca rozmowę (z telefonu, który nie jest w tej korporacji znany) powiedziała : dobry wieczór:-) !!!, z uśmiechem, a potem były te wszystkie "oczywiście' i "oczywiście". Może jestem zboczona w zakresie obsługi Klienta, bo jestem trenerem 'biznesu", ale skoro płacę za usługę wszędzie tak samo (zakupy wszędzie trójmieście za 30 pln extra), to chciałabym , aby nikt mnie nie oszukiwał i , aby wszyscy byli dla mnie mili. Nie zamierzam psuć sobie wieczoru niemiłą osobą za własne pieniądze!
I - to nie jest reklama - polecam 19666 (jakkolwiek nazywa się ta firma). Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, nie oszukali, osoby na infolinii bardzo miłe, a kierowcy wnoszą zakupy na 4 piętro bez problemów w ramach standardowej obsługi.
Dziękuję!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. właśnie odebrałam zakupy z firmy 19666. Pan dostarczył dokładnie zamawiany towar (a był specyficzny), wniósł na 4 piętro, skasował standardową cenę , życzył miłego wieczoru i poszedł dalej do pracy. Życzę im i temu Panu wszystkiego najlepszego!
I wszędzie będę szerzyć antyreklamę firmie 19686, ponieważ mój wcześniejszy wpis stanowił tylko ułamek moich pretensji do tej firmy, za które zresztą musiałam zapłacić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary,daj spokoj z ta smieszna reklama 'SZÓSTEK".....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary,ja raz w siadlem do nich na targu rybnymauto czyste wypachnione,ale cena za kurs!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry