Widok

NIE POLECAM - ostatni raz tam byłem

Obsługa fatalna - nieprofesjonalna, niemiła i bez interakcji z goścmi (podczas ostatniej wizyty obsługiwała nas młoda blondynka z wydatną górną wargą - szczegół dla zarządców lokalu). Dziewczyna sprawiała wrażenie jakby była obrażona, że musi nas obsługiwać. Okazało się, że menu na miejscu różni się od zamieszczonego w necie. Dania są oferowane bez dodatków (trzeba wybrać je oddzielnie, oddzielnie za nie płacić) o czym dowiadujemy się dopiero w momencie składania zamówienia. Na zamówienie trzeba czekać dość długo, a w rezultacie jest ono realizowane bardzo chaotycznie i nieprofesjonalnie (poszczególne części jednego dania są dostarczane na raty i w nieodpowiedniej kolejności). Potrawy były dość dobre, ale ziemniaki z wody okazały się zimnym zbitym puree - ohyda, nikt ich nie tknął. Zamawianie kawy przy barze, bo kelnerka długo nie podchodziła - oczywiście zachowywała się jakby łachę robiła.

Genralnie rodzinny obiad okazał się niemiłym niewypałem przez mierność tego lokalu.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 2
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akceptacja miernoty?

Daje do myślenia fakt że do tej pory nikt ze strony lokalu nie ustosunkował się do tej opinii (minęły 2 miesiące).

Czy to oznacza, że właściciele akceptują miernotę reprezentowaną przez tę 'restaurację'?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry