Widok

NIE POLECAM!!!!!!!

Do eurodent wybrałam sie z dwuletnim dzieckiem skuszona reklama bezstresowego i bezbolesnego leczenia,wizyta adaptacyjna itp itd. Przestrzegam wszystkie matki-nie idzcie tam ze swoimi pociechami-ja niestety popelniłam ten bład i musialam patrzec jak na sile dentysta robi przeglad zębów mojemu przestraszonemu, zapłakanemu dziecku. Wizyta adaptacyjna???!!! PIC NA WODE!!!! Nic takiego nie bylo!!! Dentystka nawet nie wiedziała jak nazywa sie moja corka i zamienila z nia jedno zdanie-zapytala ile ma lat po czym zabrala sie do przegladu. Usmiechu na twarzy dentyski i asystentki nie widzialam ani razu,checi z ich strony złagodzenia tego stresu dziecku również nie było! Nagrody-jak jest napisane na stronie internetowej??????? Nic takiego moja córka nie dostała!!! Na koniec P. doktor stwierdziła,ze córka ma próchnice w 3 zębach i trzeba borowac-gdy zapytalam sie o znieczulenie powiedziala,ze zrobia zastrzyk!!! Jak to sie ma do reklam na ich stronie o bezbolesnym bezigłowym znieczulaniu i bezwiertlowym leczeniu???!!!! wizyte tą wspominam baaaaardzo niemile!!!!! strasznie żałuje,ze nie weszlam na to forum przed wizyta-wtedy wiedzialabym,zeby trzymac sie od EURODENTU jak najdalej!!
Moja ocena
Eurodent kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100% za reklamę nie zgodną z prawdą powinno się karać, a tu co dużo mówić tragedia. Oczywiście skuszona stroną w necie pojechałam z córką (5 lat) na super wizytę niestety przeżyłam koszmar. Chciałam zafundować córce bezstresowe leczenie , a niestety zafundowałam koszmar.. I jeszcze to tego wszystkiego kasują jak za zboże, a panie z recepcji to też porażka stare dobre czasy komunizmu w pracy się skończyły tj kawka i nogi do góry. Byłam w 2010r
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry