Widok

NIE POLECAM !!!

Poświęciłam pół dnia aby poczytać opinię o firmie ARGONAUT i zgadzam się z wszystkimi negatywnymi komentarzami-choć jest ich mało ale nie dziwi mnie to ponieważ na prośbę właściciela i obietnicę upustów ludzie piszę te brednie.Jestem mamą 10-cio letniej córki i przez cały ubiegły rok byłam klientką FIRMY AQUAFUN ( POLECAM SERDECZNIE!!!) ale niestety w tym roku firma aquafun z dziwnych przyczyn nie ma zajęć na Chełmie(w czerwcu płaciłam zadatek na rok 2013/2014 na zajęcia i słowy nie było o tym, że ich na chełmie nie będzie)-w tej chwili widząc,że firma ARGONAUT ma praktycznie monopol na ten basen podejrzewam ,że to sprawy finansowe wpłynęły na taką decyzję zarządzających Chełmem.Szkoda bo z taką osobą jak właściciel firmy ARGONAUT przyszłość nie przedstawia się kolorowo.Ten chamski i burakowaty człowiek nie ma podejścia do klienta, na moje pytanie czy córka może odrobić zajęcia , które opuściła z powodu choroby usłyszałam NIE bo takie są przepisy-PRZEPISY PRZEPISAMI SZANOWNY PANIE ALE LUDZKIE PODEJŚCIE JEST BARDZIEJ W CENIE!!!W ubiegłym roku córka chorowała przez 3 tyg.opuściła 3 lekcje-w firmie Aquafun nie było żadnego problemu z odrabianiem!Na pewno nie przedłużę karnetu !!!
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7
ma pani rację te pozytywne komentarze chyba sami sobie piszą albo na zlecenie, instruktor p. Włodek porażka wiele jest skarg na niego a p. Tomek rzeczywiście jest chamski Nie polecam!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6
od wieków wiadomo, że te cudowne komentarze pisze właściciel i jego pomagierzy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry