Widok

NIE POLECAM!

Strata czasu i pieniędzy.Byłem z kuponem grupona,mycie parą nie jest tak dokładne i trwałe jak wodą.Kurz i piasek zostają przedmuchane w inne miejsce karoserii,samochód po umyciu jest matowy,brud pozostaje tylko że mniej widoczny,widoczne są przybrudzenia.Troche mam obawy o trwałosc lakieru,bo teraz w nowych samochodach lakier jest b. miekki.Szyby ok.,ale bez rewelacji,bo jak myje wodą z dobrym szamponem i wycieram do sucha do nie widac w ogóle szyby tak jest czysta.Felgi ok,ale mało sie błyszczą.W lato taka myjnia moze i by sie sprawdziła do lekkiego odświezenia samochodu ale w zimie na pewno nie. Nie polecam,ta myjnia jest mało profesjonalna,cena usług b. wysoka na tak krótkie mało dokładne mycie i to samą parą.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
jestem bardzo zdziwiony Twoja opinia kolego, bo wczoraj miałem przyjemnosc skorzystac z usług tej myjni z kuponem grupona.
Wszystkie usługi były wykonane bez zarzutów, z tego co wiem to woda tylko "opłucze ci" samochod, a para nie przedmuchuje ci kurzu i pisaku do innych czesci samochodu tylko je usuwa. ziomek, wez zajrzyj sobie na jakiekolwiek filmiki na youtubie jak wyglada mycie samochodu para to ci sie moze oczy otworza. Ja akurat sprawdzilem wiele myjni w trojmiescie, oczekujac tego, ze w koncu znajde ktoras, ktora moje cacko doprowadzi do perfekcji i zapewniam cie, ze w koncu trafilem na as myjnia w gdyni. Uwazam, ze ceny w porownaniu do innych sa mega spoko i warte odwiedzenia.
p.s jak masz taki slaby samochod z "b.miekkim " lakierem to moze przejedz sie na samoobslugowa, jestem ciekaw czy bedziesz zadowolony :) pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze ty jakiegos starego grata myles co mu rdza odpada i myslisz ze po myjni nagle bedzie nowka pewex. w glowe sie puknij ja tam myje czest i jest bajeczka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry