Widok

NIE POLECAM

Wczoraj w bardzo nieprzyjemnym nastroju opuściliśmy ten lokal - radzę właścicielowi wywalić menadzerke / kierowniczkę - niemiła wredna mała baba - brunetka w kitku. Przyszliśmy do lokalu grupą 9 osób - to był jedyny lokal w sobotę gdzie były wolne miejsca - z perspektywy czasu mnie to nie dziwi. Chcieliśmy połączyć stoliki i usiąść razem. Ustawiliśmy je najpierw z jednej strony - co nie podobało się wielmożnej Pani menadzer. Wobec tego przesunelismy się w drugą stronę, na co wyskoczyła na nas z mordą. Zamiast kulturalnie poprosic kelnerow czy obslugę żeby nam pomogli albo samemu pokazać co gdzie jak. Bylismy trzeźwi, głodni i mieliśmy zamiar wydać pieniądze i spędzić miły wieczór - ale widać Browar Piwna miał to w poważaniu. Jestem zdegustowany postawą obsługi - to jest moja pierwsza w życiu negatywna opinia na temat jakiegokolwiek lokalu - niestety zasłużona.
Moja ocena
Browar Piwna kategoria: Puby
obsługa: 1
 
menu: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
Jest nam bardzo przykro, że, mimo najszczerszych chęci, nie udało nam się spełnić Pańskich oczekiwań dotyczących ustawienia stolików. Niestety względy bezpieczeństwa związane z podawaniem gorących napojów i jedzenia obligują nas do zachowania jak największej ostrożności przy ustawianiu stolików. Przepraszamy.
Jednocześnie wydaje nam się, że sformułowania i opinie na temat wyglądu, płci, twarzy mogłyby być, chociażby przeddzień Święta Kobiet w stosunku do kobiety, bardziej wyważone.
Z poważaniem
Browar Piwna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry