Browar Piwna

Browary

Gdańsk, Piwna 50/51

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalna obsługa, ale piwo dobre. wątek zamknięty Zamówiliśmy wieżę piwna (3 l piwa), po 10 minutach kelnerka zakomunikowała,...
~Gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

kiepsko wątek zamknięty nieciekawe miejsce z fatalną obsługą, drogimi alkoholami i przeciętnym...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Fatalne miejsce na spotkanie w większym gronie wątek zamknięty Obsługa kompletnie nie potrafi poradzić sobie z gośćmi. Jeżeli w miejscu,...
~LK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

super jedzenie, swietna obsluga, polecam! wątek zamknięty Parę dni temu byłam ze znajomymi w Browarze Piwna i bardzo nam się podobało....
~Daniela M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Wczoraj w bardzo nieprzyjemnym nastroju opuściliśmy ten lokal - radzę...
~Andy
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

nieprzyjemna obsługa wątek zamknięty Browar Piwna odwiedziłam dwa razy, tydzień temu wraz z koleżankami byłyśmy na...
~kate
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Czy to piwo powinno tak smakować ?! wątek zamknięty Lokal dość przyjemny, obsługa jest wporzadku być może postawiona w...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Obsługa niewykwalifikowana i nieuprzejma wątek zamknięty Obsługa na zewnątrz lokalu niewykwalifikowana i nieuprzejma. Nie oczekuję od...
~Karla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Nieprzyjemna obsługa wątek zamknięty Trudno opisać konkretną sytuację, ale przez całą naszą wizytę panie kelnerki...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

tylko pszeniczne dobre wątek zamknięty reszta piw to pożal się panie boże, lepiej skorzystać z usług innych pubów...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Wysokie ceny, nieciekawie i fatalna obsługa. wątek zamknięty Co z tego, że dwie poprzednie wizyty były udane (albo raczej: nie były...
~nalesnik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

. wątek zamknięty Poszedłem na piwo. Piwo 0, 4 za 9 zł, da się wypić ale nie jest warte tej...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Dramat - właścicel wątek zamknięty Byliśmy na meczu Polska - Czechy, oglądaliśmy mecz z rzutnika. Na początku...
~Niezadowolona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

yyy - opinia wątek zamknięty Ogólnie klub może być, jednak dj to beznadzieja. Ciągle jest na fochu, siedzi...
~yyy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

sympatyczne miejsce wątek zamknięty Miła obsługa, czysto, klimat też niezły. Piwo bardzo smaczne. Co do kuchni to...
~dziwak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Fajne miejsce wątek zamknięty Fajne miejsce na spotkanie towarzyskie. Wystrój co prawda nie powala, ale nie...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

LABORATORIUM wątek zamknięty Ktoś sp....ył sprawę robiąc taki wystrój . Jak idę na piwko to lubię klimacik...
~Piwosz..
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

pełna knajpa wątek zamknięty Odwiedziłem wczoraj Browar Piwna,knajpa pełna ludzi, ale jakoś znalazłem...
~Altowiec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Mogłoby być lepiej wątek zamknięty 1. Cena wywindowana już 2 miesiące po starcie!!!! 2. Kufle tylko - 0,4l i 1l...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Rewelacyjne piwko i te żeberka :) wątek zamknięty Zakochałem się po prostu, piwo dobre, ale tego się spodziewałem, za to...
~Jaca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry