Widok

NIE POLECAM!!

Firma tragedia! Brak profesjonalizmu z każdej strony! Meble miały być najpóźniej tydzień przed świętami a dostałam je w przeddzień wigilii o godzinie 22.30! Stół, krzesła, sofa, wszystko do złożenia. Okazało się, że nogi krzeseł i siedziska nie pasują do siebie, źle są wywiercone dziury w siedziskach. Na rozpatrzenie reklamacji czekam już ponad miesiąc. Oczywiście na emaile nikt nie odpowiada! Firma dla kogoś kto ma anielską cierpliwość, dużo czasu i nadzieję, że wszystko będzie z meblami w porządku! Nie kupiłabym od nich mebli drugi raz
Moja ocena
Resto Design kategoria: Salony meblowe
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi też przywieźli późno przed Wigilią narożnik.Pracuję w handlu kupę lat i wiem co do znaczy okres przedświąteczny, mogla Pani zapłacić za wniesienie i montaż a nie sie tu użalać i mieć pretensje do całego swiata. Z tego co czytałam warunki umowy, a rzadko to robię kupując meble, to termin dostawy jest terminem przybliżonym. Czytając niektóre wypowiedzi dochodzę do wniosku,że niektórym to się w d*pie poprzewracało .Miłego dnia i polecam sklep jak kazdy inny ,kwestia pozytywnego podejścia do sprawy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry