Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Walbrzych i Gdansk - n i g d y w i e c e j !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Narożnik jak polecono został zamówiony w sklepie w Wałbrzychu telefonicznie u...
~kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

naroznik wątek zamknięty firma bardzo nie zetelna jesli chodzi o jakosc wykonania , nie polecam no...
~kubus
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Nie polecam wątek zamknięty Czas realizacji ok. ale schody zaczynają się z chwilą reklamacji. Po...
~Stanisław Walaszek
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Polecam Salon Resto Design wątek zamknięty Nie wiem z kąd takie opinie o tym salonie ja zakupilam meble już prawie rok...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam. Problem reklamacji! !!!!! Za taką cenę żeby meble reklamować!...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

reklamacja krzeseł - dramat wątek zamknięty Po zakupie krzeseł otrzymaliśmy krzesła w zupełnie innym wybarwieniu....
~Daw
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

NIE POLECAM!! wątek zamknięty Firma tragedia! Brak profesjonalizmu z każdej strony! Meble miały być...
~Dorota
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

reklamacja - narożnik brak poduszek wątek zamknięty Zamówiony narożnik dostarczono bez poduszek. Cztery telefony do sprzedawcy -...
~krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Narożnik heros wątek zamknięty Zakupiliśmy u państwa z żona narożnik Heros. Mogę śmiało polecić zakup w tej...
~Tomeki i Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Obsługa Klienta wątek zamknięty Kupiłam w tej firmie narożnik w dobrej cenie,pod wymiar,dziewczyna dobrze nas...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Tragedia!! Nie kupujcie!! wątek zamknięty Nie polecam zakupów. Schody zaczynają się w chwili odbioru towaru. Raz, że...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

reklamacja wątek zamknięty Towar super, ale dostarczony niezgodnie z zamówieniem. Po złożeniu reklamacji...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Uwaga na tą firmę!!! FATALNA OBSŁUGA! wątek zamknięty Nie polecam. Już sześć (6) tygodni nie mam sprzętu z reklamacji i końca nie...
~rozżalony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Porażka wątek zamknięty Zakupiłem narożnik z tej firmy. Jakość wykonania fatalna, po 2 miesiącach...
~Rychu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Stanowczo Nie polecam !!! wątek zamknięty Niestety muszę potwierdzić opinie moich przedmówców.Nie dotrzymują terminów...
~Klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Kupiony narożnik ze skóry wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolna z obługi w sklepie,duża wiedza pracowników i chęc...
~WIARYGODNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Świadomy klient wątek zamknięty Zakup i realizacja zamówienia przebiegły bardzo sprawnie. Nie zgadzam się z...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Toralna porazka wątek zamknięty Przestrzegam przed ta firma wszystkim zainteresowanych, co z tego ze mebke...
~Easy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

STANOWCZO NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Kupiłam w tej firmie stół w lipcu, został mi dostarczony po kilku telefonach...
~Klient bardzo niezadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Szczerze polecam :))) wątek zamknięty Dokonałam zakupów w tym sklepie po raz drugi i jestem bardzo zadowolona -...
~Zuza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry