Widok

Nie polecam

Czas realizacji ok. ale schody zaczynają się z chwilą reklamacji. Po rozpakowaniu stwierdziłem brak półki do komody a ława i komoda są wykonane w innych kolorach. Po moich telefonach usłyszałem zdziwienie że reklamacja nie jest jeszcze załatwiona. Poproszono mnie o zdjęcia.Po kolejnym monicie e.mail. dostałem odpowiedz że reklamacja jest bezzasadna. Wniosek klient ma płacić a meble mogą być niekompletne i w różnych kolorach. Jak ktoś chce mięć spokojne życie to tą firmę proszę omijać z daleka Dział reklamacji żenada.
Moja ocena
Resto Design kategoria: Salony meblowe
obsługa: 3
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Po prawie dwóch miesiącach od zabrania mebla podobno jest naprawiony.
Przez ten okres nikt nic nie wie, nie wiadomo co dalej, nie odpowiadają na maile, pisma polecone, telefony, żadnych informacji oprócz tego że trzeba czekać.
Żenada,żenada pod każdym względem. Dział reklamacji nie istnieje.
Oj omijać święte słowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!
szkoda czasu omijać z daleka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja zamówiłam narożnik piemont w tkaninie italvelluti 15.03.17 miał być na 26.04.17 a już go odebrałam w piątek i jestem bardzo zadowolona z mebla i terminu dostawy bo już na święta będę mogła pochwalić się nowym nabytkiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Narożnik Piemont w obiciu z ekoskóry jest wspaniały pod każdym względem. Wykonanie, dbałość o każdy najmniejszy szczegół super. Miła obsługa, kierowca pomógł wnieść mebel do mieszkania. Jeżeli będę potrzebował dokonać zakupu mebli z pewnością się zgłoszę ponownie. Sklep godny polecenia! Ja nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do przedmówcy.Pozdrawiam. Konrad.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupiłam biały narożnik piemont z eko skóry trafiłam na -10% co mnie mega zaskoczyło .Mam piękny i elegancki mebel z którego jestem bardzo zadowolona a cena za tak duży narożnik bardzo atrakcyjna.Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry