Korzystając z pozytywnych opinii na temat tego kaletnika postanowiłem skorzystać z jego usług i miesiąc temu 24-09 dałem do kaletnika torbę, która miała do wymiany rączkę, bo skórka się zużyła. Ponieważ kaletnik mówił, że ma dużo zleceń + urlop uzgodniliśmy, że za 3 tygodnie będzie do odbioru czyli tak max do 22.10 torba będzie gotowa. Kwit przyjęcia wystawił kaletnik, pierwotnie wpisał złą datę odbioru 28.10, ale się zorientował, że to niedziela - nieczynne i poprawił na kwicie na 22, Zrobił, to tak,że jest nabazgrane.
Zapłaciłem z góry 30 zł. Dzisiaj 23.10 po czasie byłem odebrać torbę, kaletnik stwierdził, że nie zrobił, bo ma czas do niedzieli - nieczynne. Był bardzo nieprzyjemny, miał do mnie wielkie zastrzeżenia, że nie zadzwoniłem wcześniej spytać czy zrobił naprawę. Miał tę torbę prawie miesiąc i nic kompletnie nie zrobił. Tłumaczył się, że źle wystawił datę na kwicie i to jest moja wina. Czekałem długo i specjalnie przyjechałem po odbiór. Co z tego że mi zaproponował odbiór jutro, skoro nie był pewien czy zrobi torbę, Poza tym jeżdżę autem, a paliwo kosztuje, to skoro nawalił mógł przeprosić i dać rabat w ramach przeprosin. Oddał mi pieniądze, Całkowity brak kultury