Andreas

Kaletnik

Gdańsk, Kartuska 195A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa Francis - opinia Z najwyzszym uznaniem stwierdzam, ze zadanie, ktorym obarczylam Pana Andreasa...
~Ewa Francis
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Właściciel wszystko mi karabińczyk do plecaka, byłam zadowolona, bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Nie polecam wątek zamknięty Wymieniałem zamek w skórzanej kurtce. Prosiłem o porządny zamek, dopłaciłem...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

NIE Polecam !!!! Brak kultury i nie dotrzymuje terminów ;/ wątek zamknięty Korzystając z pozytywnych opinii na temat tego kaletnika postanowiłem...
~J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Dobry fachowiec. wątek zamknięty Wiele torebek już naprawił ten pan z znakomitym skutkiem. Są teraz o wiele...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

fachowa robota wątek zamknięty Od razu widać fach w ręku, sprawnie i solidnie polecam
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Tragedia! Klient nasz wróg! Komuna! wątek zamknięty Właściciel bezczelny, niemiły, pracuje za karę! Krytykuje rzeczy, które...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Bardzo profesjonalnie! wątek zamknięty Miła obsługa, terminy oczekiwania wcale nie takie długie, a ceny nie są...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

skandaliczny stosunek do klienta... wątek zamknięty zerowe pozytywne nastawien ei do klienta, lugie terminy, pzy drobiazgach(10...
~snigel@wp.pl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry