Widok

NIE WYWIĄZANIE SIĘ Z USŁUGI PRAWNEJ

U pani mecenas obsługa klienta na najwyższym poziomie polega na nie odbieraniu telefonów nie odpisywaniu e-maila od klienta i nie wywiązania się z porady prawnej za którą otrzymała zapłatę. Niepolecam
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fachowa obsługa

Dziękuję bardzo za rzetelna i wyczerpująca odpowiedz. Od jakiegoś czasu słyszałam różne opinie dotyczące mojego problemu i szczerze mówiąc nie bardzo wiedziałam, do kogo się zwrócić, by uzyskać potrzebne informacje. W stosownym urzędzie nie dowiedziałam sie niestety niczego tak więc skorzystałam z porady Pani Mecenas Kamili Pazur z polecenia mojej znajomej. Teraz wiem jakie podjąć kroki. Przyznam sie iż obawiałam się krótkiej, lakonicznej odpowiedzi, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Dziękuję, pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani mecenas wywiązuje się z każdej sprawy, odpowiada na każdy e-mail........ mało tego to dzwoni sama do klientów aby im pomóc - tak jak mi :). Korzystałam już z wielu znanych kancelarii w Gdańsku, ale nigdzie się nie spotkałam z taką pomocą, życzliwością i ludzkim podejściem jakie daje Pani mecenas Kamila Pazur. Nie każdy jest prawnikiem i ciężko tak jak mi jest zrozumieć niektóre działania prawne, a Pani Kamila to potrafi jasno i rzetelnie wytłumaczyć i przez to uspokoić klienta. Szczerze polecam tą kancelarię !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Potwierdzam powyższą opinię. Brak jakichkolwiek informacji ze strony tych pseudoprawników. Mam u nich sprawę i już mam dosyć. Nie odbierają telefonów - ani stacjonarnego ani komórkowego od dobrych kilku miesięcy. nie oddzwaniają. Tragedia jak można tak prowadzić kancelarię prawną. Powinno się zgłosić tą panią do Izby Radców prawnych w Gdansku to może ktoś zrobiłby porządek w bałaganie pani Pazur.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim przypadku jest tak samo...od kilku miesięcy brak kontaktu ze strony kancelarii, nie odpisywanie na e-mail (łącznie napisałam iż ok,. 10)
nie odbieranie tel. Jak już cudem się dodzowniłam, to dostałam wiadomość, że "ktoś" jak najszybciej się ze mną skontaktuje... minęły 2 tyg. telefon milczy.. szkoda slów. Już jedną taką kancelarię miałam i myssalam, że tym razem będzie inaczej. Totalny brak szacunku dla klienta. Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry