Widok

NIE polecam! ;) - opinia

Niestety z serca NIE polecam!
Pragnąc spełnić swoje marzenie zaufałam wykształconym ekspertom. Niestety się bardzo przeliczyłam.
Płacąc niemałe pieniądze za depilację laserową zostałam zapewniona, że przy wykupie najdroższego pakietu mogę liczyć na bardzo dobre efekty. Bardzo, bardzo się przeliczyłam! Wydane zostały tysiące złotych, a wszystko powoli wraca do stanu pierwotnego ;)
Przez pandemię i zawieszenie zabiegów otrzymałam darmowe, dodatkowe zabiegi - tu bardzo duży plus dla firmy. Jednak miałam wrażenie, że płacąc za zabiegi z góry, a nie za każdy z osobna depilacja była niedokładna, ponieważ po dwóch dniach było widać gdzie dokładnie laser nie dotarł :)) przy kolejnych zabiegach zawsze miałam jakieś "ale" i niestety nie zdarzyło się nigdy, abym była zadowolona w 100%.
Kolejnym ogromnym dla mnie minusem była ciągła zmiana pań. Przy depilacji okolic bikini nie każda pacjentka może się czuć komfortowo!
Podsumowując - wszystko ładnie zrobione na pierwszy rzut oka, ale jakość usługi pozostawia wiele do życzenia. Niestety nikomu nie polecę depilacji laserowej w tej placówce.
Moja ocena
oferta: 5
 
obsługa: 4
 
jakość usług: 2
 
klimat i wystrój: 6
 
komfort: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
4.1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to za glupota w ogole.. podczas zabiegow wloski odrastaja nierownomiernie, bo nie wszystkie byly w fazie wzrostu, w dniu w ktorym wykonany byl zabieg!!!! dlatego wykonuje sie serie zabiegow i raz w roku powtarza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry