byłem klientem Kancelarii Pana Pietrasika, zostałem cztery razy wprowadzony w błąd przez pracowników jego Kancelarii , co w dość znaczny sposób mnie zirytowało i poprosiłem o prywatny numer do notariusza cała ta sytuacja zirytowała Panią asystentka zaczęła i na mnie krzyczeć oraz stwierdziła, iż Notariusz czyniąc czynności poza kancelarią „robi mi łaskę” (nadmieniam, iż ta sytuacja miała miejsce między godzinami 17:30 i 20:00 a wszystkie czynności były już wcześniej ustalone). Po całej przygodzie z nieprzygotowanymi do zawodu pracownicami Pana Notariusza stwierdziłem, iż faktu tego nie można pozostawić bez echa. Zadzwoniłem do Pana Pietrasika i powiedziałem iż „jego pracownice zachowują się nieprofesjonalnie oraz że ich zachowanie w kontaktach z klientami pozostawia wiele do życzenia”.
Dodam jeszcze tylko, iż czynności notariusza dotyczyły sporządzenia pełnomocnictwa, czynność ta jest banalna a pracownicy w Kancelarii Notariusza zupełnie nieprzygotowani co wystawia złą opinię nie tylko im, ale i całej Kancelarii Notarialnej.