Witam, jestem BARDZO NIEZADOWOLONA Z USŁUG TEGO SALONU, najpierw marnuje u Nich pół dnia żeby zrobić sobie keratynowe prostowanie i wydaje na to mnóstwo pieniędzy (225zł po zniżce 50% która była, Bogu dzięki że była ta zniżka inaczej bym wywaliła na to 450!!!) i efekt po wyjściu z salonu był całkiem spoko a później po wyjściu na wilgotne powietrze moje włosy zrobiły sie takie jak przed wykonanym przez Nich zabiegiem, czyli krótko mówiąc mega szopa. Owszem, fryzjerka poinformowała mnie że KOŃCÓWKI WŁOSÓW mogą się troszkę puszyć bo są zniszczone, ale ogólnie rzecz biorąc nie ma żadnego efektu po zabiegu który mi wykonali. Napisałam im maila i sie umówiliśmy że jak wrócę z wczasów to się umówimy i zobaczą co da się z tym zrobić i wgl. No i co ? ZIGNOROWALI MNIE ! Nie odpisują na maile i wgl zero odzewu. NIE POLECAM. Wywaliłam pieniądze w błoto. Ich obowiązkiem jest odmówić klientowi usługi jeśli włosy są takie że nic z tego nie będzie, a oni tego nie zrobili żeby tylko trochę kasy zgarnąć. Gdybym wiedziała że nie będzie żadnego efektu to bym im złamanego grosza nie dała za tę usługę tylko po prostu wyszła.