Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michal Osiecki - opinia wątek zamknięty Wczoraj popoludnia zamowilem, dzisiaj mialem piek ie wyprane dywany, lozko i...
~Michal Osiecki
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Poprosiłam o wypranie kanapy, usługa była błyskawiczna. 15 minut czekałam na...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 października 2020

Pranie kanapy wątek zamknięty Firma godna polecenia. Punktualny przyjazd, fachowa usługa, kanapa narożna...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Dzięki opiniom zamieszczonym na tym portalu, zdecydowałam się skorzystać z...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Pranie wykładziny wątek zamknięty Całkowicie polecam! Miałam do wyczyszczenia wykładzinę w mieszkaniu, które...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Szybko, sprawnie i na czas. wątek zamknięty Polecam serdecznie, jak w nagłówku: szybko, sprawnie i na czas. Sofa w końcu...
~Victoria Sport
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Super wątek zamknięty Polecam, super miła obsługa, tapicerka jak nowa.
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Godna polecenia! wątek zamknięty Chciałem podziękować Panu Mateuszowi za wyprowadzenie mojej kanapy i dywanu z...
~Klient z Myśliwskiej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Szybko i frofesjonalnie. wątek zamknięty W lipcu prali narożną z sześcioma poduszkami -bez oczekiwania na termin, z...
~Mania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

pranie kanapy i wykładziny wątek zamknięty Firma Niutka wyprała mi kanape narożną wraz z poduchami i funkcją spania i...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Czyszczenie wątek zamknięty Korzystałem z usługi tej firmy parę mieściscy temu. Wcześniej jednak...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

polecam wątek zamknięty Nasza kanapa narożna była w opłakanym stanie. Teraz wygląda jak nowa,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Bardzo szybko, sprawnie i dokładnie. wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Kanapa i fotele...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Usługa została wykonana szybko, profesjonalnie i za przystępną cenę. Nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Mega! wątek zamknięty Witam. Jak powiedziałem tak robię. Firmę znalazłem wyszukujac w rankingu...
~Artur
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Pełna profeska! wątek zamknięty Panowie w niecałe pół godziny wyprali tapicerkę z fotela i kanapy. Fotel był...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

opinia o wykonanej usłudze wątek zamknięty Szybko, sprawnie i solidnie, nie mam zastrzeżeń, jestem zadowolona i polecam
~dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Sześć z plusem wątek zamknięty Świetna i profesjonalna obsługa, bardzo mili panowie i dokładni w tym co...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Super usluga wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ta firme :) kanapa byla w stanie tragicznym, a...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

Mega świetna firma godna polecenia wątek zamknięty Nie mogłam ominąć by nie dodać tej opini:) naprawde szybko,a co za tym idzie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

44

wątków

do góry