Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czyszczenie dywanów i tapicerki wątek zamknięty Zamówiłam pranie dywanu oraz tapicerki, panowie przyjechali punktualnie i...
~Mariola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Polecam serdecznue wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie, a co istotne również...
~marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Bardzo dobrze wykonana usługa wątek zamknięty Zlecenie prania kanapy narożnej i dwóch foteli zostało wykonane perfekcyjnie,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Dywan wątek zamknięty (...) Po wypraniu dywan śmierdział bardziej, niż przed praniem. Był długo...
~Weronika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Pranie Tapicerki wątek zamknięty Ostatnio zamowilem pranie tapicerki I musze przyznac efekt jest swietny....
~Bogdan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Pranie wykładzin dywanowych wątek zamknięty Firma godna polecenia, wykładziny wyprane rzetelnie, cena przystępna. Pan...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Zamszowa tapicerka - czyszczenie oraz przywracanie jednolitego koloru wątek zamknięty Muszę przyznać, że już traciłam nadzieję, że nasza tapicerka zamszowa może...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Polecam z czystym sumieniem, tanio i solidnie. wątek zamknięty Plamy po czekoladzie i kocim moczu zniknely bezpowrotnie, kanapa jak nowa....
~xxy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Zadowolona klientka wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście do wykonywanej pracy,Pan Mateusz uczciwie wyczyścił...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Bardzo zadowolona klientka wątek zamknięty Pragnę bardzo polecić usługi.Doskonały kontakt,praca wykonana na czas i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

rewelacja wątek zamknięty Po dwóch miesiącach robienia "wszystkiego" na wykładzinę przez mojego...
~Gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Świetna Robota wątek zamknięty Szybki kontakt. Usługa od ręki, po tel.Pan się zjawił w nie całą godz. :)...
~Anusiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam, pranie dywanu oraz kanapy: profesjonalnie i skutecznie.
~Basia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Terminowo, szybko i sprawnie. Pan fachowy i sympatyczny. Gorąco polecam!!!
~Sandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Rewelacja wątek zamknięty Gorąco polecam usługi tej firmy, Pan Krzysztof to pełen profesjonalizmu...
~Malwina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Gniazdowski - magiczne czyszczenie dywanów wątek zamknięty Pan fachowy i bardzo sympatyczny, dywan czysty jak nowy a łatwo nie było...
~majka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

aiszia - opinia wątek zamknięty Nie ma takiej plamy, której nie udało by się Panu Marcinowi wyczyścić! :). Do...
~aiszia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Profesjonalizm w każdym calu! wątek zamknięty Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyniku pracy tego Pana ,jest bardzo miły,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

pełna profesja wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Pan przemiły, usługa zrealizowana super i bardzo...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

czyszczenie wątek zamknięty jestem zadowolona z czyszczenia kanapy i dwóch foteli :) pozdrawiam,i polecam...
~Anna wlazło
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

44

wątków

do góry