Eureka

Przedszkola

Gdańsk, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena nowy temat Kameralne przedszkole, gdzie Panie mają bardzo dobre podejście do małych...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 26 września 2024

Marika - ocena Kameralne, małe przedszkole z ogromnymi pokładami wsparcia, zrozumienia i...
~Marika
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 11 września 2024

Renata - ocena Wspaniałe kameralne przedszkole pełne empatii i rodzinnej atmosfery. Nasza...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 9 września 2024

Aliaksandr - ocena Bardzo dziękujemy za Waszą ciężką pracę i stałą opiekę nad naszą córką.
~Aliaksandr
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 6 września 2024

Margarita - ocena Gorąco polecam przedszkole Eureka. Chodziła córka do przedszkola tylko pół...
~Margarita
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 6 września 2024

Ania - ocena Kameralne przedszkole z rodzinną atmosferą i zaangażowaną kadrą tworzą...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 sierpnia 2024

Marta Klekociuk - opinia wątek zamknięty Najlepsze przedszkole jakie mogłam wybrać dla swojej córeczki :) Panie bardzo...
~Marta Klekociuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2022

Ilona - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu! Moje dziecko chodzi do przedszkola drugi rok i nie żałowałam...
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Świetne przedszkole wątek zamknięty Serdecznie polecam przedszkole Eureka! Ciekawe zajęcia, mili i cierpliwi...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Przyjazne miejsce wątek zamknięty Przyjazne miejsce, troskliwe i profesjonalne nauczycielki. Dzieci dużo...
~Uźytkownik003
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry