Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kiki - opinia wątek zamknięty ciekawe kiedy bedzie tam też ginekolog,bardzo by się przydał w tej...
~kiki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Rewelacja wątek zamknięty Obsluga super -pediatra rowniez :) duzy plus za to ze jak nie ma mozliwosci...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

rewelacja. wątek zamknięty byłem w kilku przychodniach już w swoim życiu i jakie one są, każdy z nas...
~karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

Wspaniałe miejsce, wspaniały dr Dymkowski wątek zamknięty Gratulacje dla wszystkich pracujących tu osób!!! Ludzie z powołaniem,...
~anka logomanka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Przychodnia marzeń wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodnia !! Wspaniali i zawsze...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Pozdrowienia Z Warszawy wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za pomoc. Szkoda, że nie ma takiej przychodni i takiego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Super przychodnia wątek zamknięty Przede wszystkim chcialam pochwalic i polecic , pediatre Pana...
~Monika Pankiewicz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

KK - opinia wątek zamknięty Przychodnia przyjazna rodzinie,umawianie wizyt bez problemów( przeciwieństwo...
~KK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Super Przychodnia wątek zamknięty Bardzo chciałabym polecić przychodnię "Na Wzgórzu", ponieważ jest tam zawsze...
~K.C.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

super przychodnia wątek zamknięty polecam przychodnie ' Na wzgorzu', pan doktor Dymkowski zawsze mily i...
~I.D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry