Widok
oczywiście, że nie. Fora są raczej otwarte. Bynajmniej to jest.
tak, zgadzam się. W tym zdaniu zabrakło kropki co zasadniczo mogło mieć wpływ na przejrzystość treści.
Odpowiadając na twoje pytanie - tak, potrafię napisać po polsku bez błędów stylistycznych. Pomyłka, ludzka rzecz. panie "doskonały i wszechwiedzący". I co potwierdza moją teorie. panie zarozumiały.
w którym momencie byłeś chamski ? przeczytaj jeszcze raz uważnie swoją wypowiedź. Zwłaszcza część o oddaleniu się w podskokach.
Tak możesz sobie mówić do swoich dzieci lub żony (o ile są).
I nie patrzę na ciebie przez "swój pryzmat". Tylko przez pryzmat twoich wypowiedzi.
Hie potrafisz z klasą przyjąć krytyki swojej osoby. Taka jest prawda.
kim jestem ? kobietą, w wieku 36lat.
tak, zgadzam się. W tym zdaniu zabrakło kropki co zasadniczo mogło mieć wpływ na przejrzystość treści.
Odpowiadając na twoje pytanie - tak, potrafię napisać po polsku bez błędów stylistycznych. Pomyłka, ludzka rzecz. panie "doskonały i wszechwiedzący". I co potwierdza moją teorie. panie zarozumiały.
w którym momencie byłeś chamski ? przeczytaj jeszcze raz uważnie swoją wypowiedź. Zwłaszcza część o oddaleniu się w podskokach.
Tak możesz sobie mówić do swoich dzieci lub żony (o ile są).
I nie patrzę na ciebie przez "swój pryzmat". Tylko przez pryzmat twoich wypowiedzi.
Hie potrafisz z klasą przyjąć krytyki swojej osoby. Taka jest prawda.
kim jestem ? kobietą, w wieku 36lat.
@nina - Oddalanie się w podskokach jest chamską wypowiedzią? Haha....hehehehe...uahahahahahah....przepraszam ale coś nie tak z Tobą:))))))))
Przyjmuję krytykę, gardzę krytykanctwem - a Twoje posty to krytykanctwo, a nie krytyka. Poznaj różnicę.
Skoro jesteś 36-letnią kobietą, to pilnuj męża, dzieci - o ile ich/je masz...choć szczerze wątpię:)
Przyjmuję krytykę, gardzę krytykanctwem - a Twoje posty to krytykanctwo, a nie krytyka. Poznaj różnicę.
Skoro jesteś 36-letnią kobietą, to pilnuj męża, dzieci - o ile ich/je masz...choć szczerze wątpię:)