Widok

Na czacie

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Ja poznałam męża na czacie Trójmiasto - na wp:) Szybko przypadliśmy sobie do gustu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zgadzam się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też poznałam tak męża:) Widać, że to sprawdzony sposób:)

Pozdrawiam

Ewa B.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja znadlem dzisaj kotlety, cieszysz sie? co to kogo interesuje gdzie poznalas swoja ofiare?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nic trudno zatem szukam dalej wiedźmina napewno gdzieś się tu kryje na trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważaj bo w kręgosłupie Tobie strzyknie ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Heh:) Pięknym Wiedźminem to na pewno nie jestem. A troll`i ostatnio zatrzęsienie. Niemniej jednak dziękuję za ciepłe słowo, Halewicz kłania się do samej ziemi ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
piszesz że lubisz dawać trolom w dziąsło więc musisz być wiedźminem :P heh ..... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz sama tutaj się udzieliłaś więc to co napisałaś może jest własnie o Tobie .. a jaki jest Halewicz skąd wiesz znasz go ?
Halewicz jesteś pewnie pieknym wiedźminem tak sobie Ciebie wyobrażam nie obraź się oczywiście lubię wiedźminów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi go żal.... widać, że chłop boryka się z wieloma problemami.

Próbuje zaistnieć na forum pisząc do każdego wątku jaki się pojawi jakąś swoją "mądrość". Chociaż jeżeli nie ma się prawdziwych znajomych, przyjaciół to i wątki na trojmiasto dobre ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
no dobra, niech Ci będzie...Pax ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też lubię komentarze Halewicza, o ile w postaci słów a nie zdjęć i nie są odpowiedziami na prowokacje trolii.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szacunek do drugiego człowieka wynosimy z domu... Ty, nie ty - ot taka mała podpowiedź ))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@nina - Oddalanie się w podskokach jest chamską wypowiedzią? Haha....hehehehe...uahahahahahah....przepraszam ale coś nie tak z Tobą:))))))))
Przyjmuję krytykę, gardzę krytykanctwem - a Twoje posty to krytykanctwo, a nie krytyka. Poznaj różnicę.
Skoro jesteś 36-letnią kobietą, to pilnuj męża, dzieci - o ile ich/je masz...choć szczerze wątpię:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
oczywiście, że nie. Fora są raczej otwarte. Bynajmniej to jest.

tak, zgadzam się. W tym zdaniu zabrakło kropki co zasadniczo mogło mieć wpływ na przejrzystość treści.
Odpowiadając na twoje pytanie - tak, potrafię napisać po polsku bez błędów stylistycznych. Pomyłka, ludzka rzecz. panie "doskonały i wszechwiedzący". I co potwierdza moją teorie. panie zarozumiały.

w którym momencie byłeś chamski ? przeczytaj jeszcze raz uważnie swoją wypowiedź. Zwłaszcza część o oddaleniu się w podskokach.
Tak możesz sobie mówić do swoich dzieci lub żony (o ile są).

I nie patrzę na ciebie przez "swój pryzmat". Tylko przez pryzmat twoich wypowiedzi.

Hie potrafisz z klasą przyjąć krytyki swojej osoby. Taka jest prawda.

kim jestem ? kobietą, w wieku 36lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
sasza :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
lepszy wróg znany niz nieznany jest bezpieczniejszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś zbulwersowana??? To mnie ku**wa rozwaliłaś.... Jeżeli napisałaś to na poważnie to jednym słowem żal mi Ciebie.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja za mało się udzielam by mieć antyfanów :))) he!
a teraz zyskałeś sojusznika :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję Sylvusiax:)
Zawsze się znajdzie paru moich antyfanów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
co się tak czepiacie Halewicza ?
Normalny człowiek, normalnie komentujący wątki.. co w tym złego ?

Halewicz! :)))) plus dla Ciebie o ~!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry