Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof Śleszyński - opinia wątek zamknięty po ok. dwunastu miesiącach poszukiwań mieszkania w Trójmieście, trafiłem na...
~Krzysztof Śleszyński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Agata R. - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, również klientów anglojęzycznych. Duże...
~Agata R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Andrzej Stolarski - opinia wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i energii pani...
~Andrzej Stolarski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Katarzyna K - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i szybka obsługa.
~Katarzyna K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Marek Duchnowski - opinia wątek zamknięty Super obsługa. Skutecznie, szybko i profesjonalnie. Jestem w pełni...
~Marek Duchnowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Hanna Górna-Kowalska - opinia wątek zamknięty Najlepsza agentka jaką znam ! Pełny profesjonalizm, skuteczna w działaniu a...
~Hanna Górna-Kowalska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Ilona S. - opinia wątek zamknięty Pani Ewa to osoba profesjonalna, skuteczna, zaangażowana i uprzejma. bardzo...
~Ilona S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Gosia i Mirek - opinia wątek zamknięty Dziękujemy Pani Ewie za pomoc w kupnie mieszkania. Cały proces zakupu...
~Gosia i Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Aleksandra i Michał Kucera - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy współpracę z Panią Ewą, to profesjonalistka w swojej branży....
~Aleksandra i Michał Kucera
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Poszukując inwestycji w Sopocie miałem ogromne szczęści trafienia na Panią...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry