Widok

Nacz - opinia

Bardzo dobre liceum, ale głownie dla humanistów i chemików, ponieważ fizyka leży i kwiczy lekko mówiąc. Mimo najszczerszych chęci pani dyrektor, nie jest ona w stanie zapewnić poziomu porównywalnego do szóstki, czy dziewiątki. Jeśli jednak kogoś nie interesuje wiązanie przyszłości z fizyką, to z czystym sumieniem mogę polecić.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kazdy moze mieć własne zdanie, ale widocznie duzo sie musiało zmienic od czasów gdy ja szkołę konczylam, a było to parę lat temu
pan Wojtek Rylski był najlepszym nauczycielem fizyki jakiego mogłam sobie wymarzyć, mój autorytet, a jednoczesnie człowiek, który spowodował ze cała prawie klasa miała "zboczenie fizyczne'. A idąc do II LO nie przepadałam za tym trudnym przedmiotem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Rylski nie nauczał od kiedy zacząłem uczęszczac do tej szkoły i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że fizyka na prawdę leży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualnie nie uczy tu żaden Rylski. Z tego co słyszałem to aktualnie uczy On właśnie w IX LO
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fizyka leżała w tym liceum od zawsze, w latach 1963-67 kto nie miał zacięcia i sam się nie nauczył, pozostał ,,fizycznym" analfabetą....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry