Widok

Nadmorskie Tarasy

Nadmorskie Tarasy Oksywie Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje z zacisznej dzielnicy Gdyni, a jednocześnie blisko centrum miasta. Powstanie osiedla w jednej z infrastukturalnie rozwiniętych dzielnic Gdyni zapewnia dostęp do wszystkich udogodnień, które zapewnią wygodne życie na co dzień.

W ramach osiedla Nadmorskie Tarasy, w trzech etapach, powstanie docelowo 14 budynków z 717 mieszkaniami. W pierwszym etapie wznoszony jest ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś byłem w mieszkaniu. Ogólnie wszystko gotowe poza balkonem. Termin odbioru 26.09 ale polecam podejść i zapytać o swój termin. W pierwszej kolejności oddają mieszkania od strony ul. Nasypowej a w ostatniej kolejności są chyba te z klatki C.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,
też kupiłam mieszkanie na tym osiedlu. Proponuję utworzyć jakąś grupę na FB. Mnie informowano o terminie odbioru mieszkania od 18.09 ale nikt nie potwierdzał ze mną jeszcze tej daty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nam dali termin na 26.09 po długich rozmowach bardzo nerwowych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ostatnio jak udalo mi sie porozmawiac z kims w biurze to uslyszalem, ze bedziemy zapraszani na odbior kluczy od najblizszego poniedzialku (swoja droga, ostatnia ani telefony nie odpowiadaja, ani w biurze nie mozna nikogo zastac, a dwa razy w przeciagu kilku dni probowalem).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

Dostaliście już jakieś informacje o możliwości wejścia lub odbioru kluczy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciasno,brzydko i bez szału,cenowo -tragedia

Gratuluje budowania budynków w kształcie litery U ,każdy - każdemu będzie zaglądać w okna ,nie mówiąc już o niosącym się echu ,głośniej coś powiesz na balkonie a pól osiedla będzie to słyszeć, i te ceny z kosmosu 59m2 za 340 tyś . Radzę dozbierać jeszcze trochę i wybrać coś innego
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

To i ja się przyłączę do wątku p. Małgosi. Z obecnymi przedstawicielami Murapolu nie ma żadnego kontaktu, jak już uda mi się dodzwonić to słyszę, że nie mogą rozmawiać i niezwłocznie oddzwonią czego nigdy nie robią. Po kolejnej wizycie w biurze udało mi się dowiedzieć, że do mieszkań na pomiary będzie można wejść dopiero po 20 sierpnia, co daje tylko miesiąc na pomiary i zamawianie wykonawców, materiałów czy wyposażenia. Podejście firmy do klienta jest tragiczne, ciekawe kto będzie płacił czynsz przez pierwsze miesiące, skoro firma nie daje możliwości sprawnego urządzenia się.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zwolnili panią Małgosię bo coś im nie pasowało,też kupiłem tam mieszkanie a jak dzwonie do nich do kontenera to mają oklepane teksty które chyba wszystkim opowiadają. Wybieram się tam i wcale ie będę się pytał czy mogę wejść do bloku,mam to gdzieś zapłaciłem kasę mam umowę notarialną i wylane na to czy ktoś będzie miał obiekcje. Jak była pani Małgosia to zawsze był kontakt jak chciałem się coś dowiedzieć. Tą firmą rządzą same cwaniaki tylko kasa kasa kasa a jak już zaplacisz to zapominają i następnych szukają. Widać po tym ich prezesiku nie ogolonym ze to ludzie którzy nie szanują innych. Proponuje spotkanie wszystkim którzy kupili mieszkania w tym bloku na Nasypowej/Śmidowicza w Gdyni nt kosztów notarialnych aktu notarialnego bo cos mi się wydaje ze mogą być niespodzianki....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obsługa poniżej krytyki

Mieszkam na Oksywiu całe życie i był to jeden z powodów dla których zdecydował się na mieszkaniu w tej inwestycji. Osiedle zapowiada się przyzwoicie, lokalizacja bardzo dogodna, architektura również, co do jakości to okaże się później. Niestety już teraz mogę wystawić bardzo złą opinię obsłudze dewelopera. O fakcie, że moja opiekunka przestała pracować dowiedziałem się przypadkowo po miesiącu, bo wielu telefonach na jej głuchy numer i dopiero po osobistej wizycie w biurze. Do tej pory nie wyznaczono mi nowego opiekuna i nie wiem z kim mam się kontaktować. W czerwcu poprosiłem o wejście na budowę ze stolarzem by dokonać pomiarów i obiecano mi to w ciągu najbliższych dni, dobrze, że jest już sierpień więc moja prośba pewnie już wkrótce zostanie spełniona. Kontaktu nie mam z nikim, a podczas wizyt w biurze jest regularnie spławiany. Relacje z klientem liczą się tylko do momentu podpisania umowy, później klient jest traktowany jak karaluchy, byle się go tylko możliwie najszybciej pozbyć. Jeśli tak wygląda cały personel dewelopera, to zdecydowanie odradzam wiązanie się z nim.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osiedle powstaje na oparach Ropy i Benzyny i co z pojemnikami na paliwo.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

masakra

Szykuje się kolejny kołchoz na Obłużu/Oksywiu żeby to jeszcze było jakoś ładnie rozmieszczone a będzie jak typowe blokowisko za komuny chociaż , tam to były jakieś przestrzenie na drzewa i place zabawa ,tutaj cegła,beton i sąsiad który będzie zaglądał nam w okna !!!!!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 17

Na Śmidowicza, zwłaszcza w blaszaku i w budynku za nim (tam są chyba socjalne bloki) mieszka nieciekawe towarzystwo. Warto się zastanowić bo osiedle powstaje w bliskim sąsiedztwie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

były lokator Śmidowicza

Fakt, stocznia daje popalić szczególnie w nocy kiedy piaskują statki... istna masakra, do tego wyjące suwnice w trakcie poruszania się. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś śmidowicza to nie była ciekawa dzielnica... co do korków to jedynie w godzinach 14-16 kiedy to ludzie z pracy wychodzą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Generalnie to nie jest cicha dzielnica stocznia widok na suwnice i ciągle zakorkowane ulice Dojazd tragiczny. Jedna ulica zekorkowana. Bez rewalcji
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5