Widok

Nadzieja umiera ostatnia

No właśnie, nadzieja. W zeszłym roku przez kilka miesięcy zauważyłam u siebie nadmierne wypadanie włosów. Wpadłam w panikę i zaczęłam robić wszelkie możliwe badania. Wyniki każdego z nich były bardzo dobre, wszystko w normie. W końcu trafiłam do dermatologa u którego usłyszałam że mam łysienie androgenowe i zaczęłam wcierać przez 4 miesiące różne chemiczne preparaty z apteki. Ponieważ efekt nie zadowalał mnie do końca wyszukałam w internecie "specjalistę od włosów" i tak trafiłam na gabinet trychologii pani Magdy. Już na pierwszym spotkaniu pobrano mi włosy do analizy a po 2-3 wizytach zauważyłam że na szczotce nie pozostają praktycznie żadne włosy. Przeszłam 20 zabiegów i cały czas MAM NADZIEJĘ że problem wypadających włosów już NIGDY nie powróci. Po ostatniej wizycie kupiłam w gabinecie kosmetyki do pielęgnacji włosów w domu, które były stosowane w mojej kuracji. Madziu serdecznie dziękuję.
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam!Mam zdrowe włosy, jednak farbowanie wieloletnie spowodowało że są słabsze niż np 15 lat temu. Już po pierwszej wizycie widzę efekty:) Świetny relaks i w końcu profesjonalna opieka nad włosami.Polecam wszystkim:) B.sympatyczna Pani Magda:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry