Widok

Nagrody z " Programu Fachowiec " kompletny badziew

Wysłałem im 230 punktów na kombinezon niby wzmocniony model . Piszą że na nagrody czeka się około miesiąca ja czekałem trzy . Kombinezon założyłem tylko raz jest on wykonany z jakiegoś szajs materiału który się tak rozłazi że nie da się go zszyć .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"kosadi" nie pomyliłeś forum, program Fachowiec to chyba program Atlasa, wejdź na forum http://www.glazurnik.pl i wylej swoje żale bezpośrednio przedstawicielom Atlasa. Tutaj to nic nie da.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki pomyliłem nazwy chodziło: http://www.glazurnicy.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już czekam 2 miesiące i nic.czuje że to jest ściema i oszukaństwo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czekam 9 miesięcy, zadzwonili niedawno i powiedzieli ze moj list zaginął>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To gdzie ty kolego to wyslales . Ja wysyłam już kolejny raz w ilości 2-3 tys.punktów i nagrody przychodzą w 2 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam te słowa. W sumie już wysłałem 12000 punktów i wszystko odbywa się bez żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam takie pytanie chcialem zalozyc konto na stroanie atlas fachowiec zeby potem przeslac punkty, lecz nurtuje mnie jedna rzecz , Do czego im w trakcie rejestracji potrzebny PESEL i siedziba urzedu skarbowego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj dokladnie regulamin to sie dowiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam ,odpowiecie czy się to opłaca po opłaceniu PIT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Ile płaciliście za schody samonośne ? (29 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry