Uważam że była, jest i wszystko wskazuje, że będzie rosnąć dalej w siłę i profesjonalizm właściwego wychowania pedagogicznego, i to bez dwóch zdań!!!
Moja córeczka uczęszcza też do tego przedszkola, mam także nieodzowną przyjemność obserwowania pracy całego sztabu ludzi, w tym pedagogów jak i pozostałego personelu tej placówki.
Ręce mi opadają gdy czytam opinie typu „ bo ta Pani została zwolniona, bo tamta Pani była lepsza….ta znała imiona wszystkich dzieci a ta zna tylko połowę imion…idąc dalej… bo Pani fryzjer powiedziała”, cóż za krótkowzroczność….litości…
Po pierwsze rzeczą zupełnie naturalną jest, że zatrudnione osoby rezygnują z pracy z różnych powodów – albo Panie zajdą w ciążę, albo znajdą inną pracę a czasem także stwierdzą że nie czują powołania do opieki nad dziećmi lub zwyczajnie się nie sprawdzą. Sama miałam kilka opiekunek do mojej córeczki, zanim trafiłam na taką, która okazała się właściwą osobą.
Jeżeli natomiast pracownik zostaje zwolniony to z pewnością nie bez przyczyny! I tu akurat stoję za stanowiskiem, że jeżeli istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo że opiekunka której oddaję swoją pociechę może zachować