Widok

Najgorsza inwestycja w życiu

Mieszkanie w Zielonym Zakątku ,jest naszą drugą inwestycją u tego dewelopera.Kiedyś faktycznie stawiali na jakość-teraz porażka ! Budynek ma zalane piwnice i halę garażową przy każdym większym deszczu .Kilkakrotnie po opadach wynosiliśmy po kilkanaście wiader wody.Nie możemy opuścić miejsca zamieszkania na dłużej niż jedną dobę w obawie przed zalaniem piwnicy .Od strony skarpy w naszym ogrodzie po opadach można brodzić po kostki w wodzie .Aż strach pomyśleć co będzie z mieszkaniami na parterze od tamtej strony za kilka lat .Prawdopodobnie zgniją sobie od wilgoci i grzyba !Winę ponosi wykonawca ,który najwyraźniej oszczędził na izolacji budynku.Panorama w tej kwesti wypiera się odpowiedzialności ,a jej interwencja kończy się na zamalowaniu plam i zacieków powstałych po deszczach.Oczywiście w tych samych miejscach po kilku dniach tworzą się nowe .I tak nasz wspaniały nowoczesny budynek sobie gnije .
Odpowiedź dewelopera na powyższy wpis to żenada .Potrafią tylko pisać w kosmos o bezpośrednim kontakcie ,i kierowaniu uwag do nich .Podobnie jest z kanalizą ,której brak odpowietrzenia powoduje przykry zapach w naszych ślicznych nowych Łazienkach .Nie polecam !!!!!! I Ostrzegam!!L!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość: 2
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Kliencie.
Mieszkanie w Zielonym Zakątku ma wiele atutów, o których mówią nam jego zadowoleni mieszkańcy. Budynek powstał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i obowiązującymi normami prawa.
Chciałam upewnić Państwa, że nie ma zagrożenia "zatopienia" mieszkań parterowych budynku a wilgoć w piwnicy ma charakter incydentalny. Taras posiada rozbudowany system drenażowy, wielokrotnie sprawdzony - woda, nawet po dużym opadzie, nie dostaje się do hali garażowej.
Zgłoszone przez Państwa usterki są rozpatrywane - pracujemy nad ustaleniem przyczyn ich występowania. Wymaga to obserwacji i analiz wpływu pogody (również różnic temperatur) a zwłaszcza współpracy z lokatorami, nie tylko słów krytyki.
Pragnę podkreślić, że budynek i mieszkańcy Zielonego Zakątka mogą czuć się bezpieczni.

Panorama Development
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry