Panorama Development

Deweloperzy

Gdynia, Lipowa 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
fatalna jakość i niemożliwość wyciągnięcia konsekwencji związanych z odpowiedzialnością gwarancyjną wątek zamknięty od samego początku z Panoramą mieliśmy i mamy przeboje jako wspólnota z...
~zniesmaczony mieszkaniec Lipowa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Złapać klienta i zapomnieć! wątek zamknięty Bardzo niesolidna firma, fatalne wykończenie i trudności z wyegzekwowaniem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Najgorsza inwestycja w życiu wątek zamknięty Mieszkanie w Zielonym Zakątku ,jest naszą drugą inwestycją u tego...
~Kama
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Fajnie ale do momentu wpłaty wątek zamknięty Panorama koja żyła mi się dobrze tym bardziej do wpłaty . Niestety potem czar...
~k
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

krzysztof ziskowski - opinia wątek zamknięty przyznaje dzial techniczny reprezentuje bardzo niski poziom kupilem...
~krzysztof ziskowski
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

Panorama Gdyni III wątek zamknięty Właśnie odebraliśmy mieszkanie w Panoramie Gdyni III na Buraczanej 8....
~zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Firma przyjazna klientowi wątek zamknięty Duża elastyczność, nastawienie na zadowolenie klienta i bezproblemowość:-) to...
~yapona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Kupiłem wierząc że to rzetelna firma wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie na Buraczanej w Gdyni rok temu, wierząc że to rzetelna...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Panorama Gdyni II wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie na Buraczanej 4, jakiś czas już mieszkam i jestem bardzo...
~Maria
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Panorama Gdyni II wątek zamknięty Sprawy do czasu kupienia mieszkania i obioru przedstawiają się nieźle (oprócz...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Panorama Gdyni III wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie w Panoramie Gdyni III. Z widokiem na morze. Budynek rośnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Gdynia Buraczana 4 wątek zamknięty Mieszkanko w fajnej lokalizacji i w przystępnej cenie. Niestety jakość...
~Kacper
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

wymarzone mieszkanko wątek zamknięty A ja właśnie niedawno podpisałam umowę na MOJE mieszkanko na „Solnej...
~KG
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2008

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam tego dewelopera, jako jedyni nie robili problemów z nietypowa...
~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

liczy się wykonanie wątek zamknięty Owszem miła obsługa i zaangażowanie, ale do czasu jak wpłacisz pieniądze i...
~adamj
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 marca 2009

mazzi - opinia wątek zamknięty wyglad budynku sie troche rozni niz byl przedstawiony w wizualizacjach a poza...
~mazzi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Ania - opinia wątek zamknięty Dotyczy mieszkań na osiedlu "Solna II" No cóż, mieszkamy tutaj już prawie 2...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

17

wątków

do góry