Widok

liczy się wykonanie

Owszem miła obsługa i zaangażowanie, ale do czasu jak wpłacisz pieniądze i transakcja sprzedaży się zakończy Jak juz kupisz i zapłacisz to maja cię głęboko w poważaniu. Wszystkie zgłoszenia usterek traktują na zasadzie, aby jak najdłużej zwlekać, i albo odpisać na twoje pismo reklamacyjne, ale zarazem nic nie odpisać, tylko po to żeby jeszcze trochę przetrzymać sprawę. GWARANCJA !!! Jaka gwarancja ??? ... śmiechu warte. Zawsze znajdą powód, aby się wymigać. Kompetencje Działu Technicznego pozostawiają wiele do życzenia. Jakość wykonania mieszkań pozostawia również wiele do życzenia. Ogólny wygląd to nie wszystko. Jak juz pomieszkacie i wyjdzie Wam to i owo to tylko prawnik i sąd Wam pomoże. PRZESTRZEGAM NIE KUPUJCIE MIESZKANIA u TEGO DEWELOPERA
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowny Kliencie, Panie Adamie,
Miło nam, że wybrał Pan mieszkanie w PANORAMA Development.
Wobec zamieszczonej opinii pragniemy przypomnieć, że stracił Pan gwarancję na własne życzenie – nie dokonując z Inwestorem odbioru poważnych, wykonanych przez Pana, prac przeróbkowych mieszkania.
Mimo wszystko wielokrotnie staraliśmy się pomóc, przeprowadzając ekspertyzy, które dają wyjaśnienie powstałego problemu - wypaczonej podłogi. Jednakże nie uznał Pan wskazanych przyczyn. Trudno jest nam pomagać dalej, jeśli traktuje Pan naszych specjalistów „z góry” - jako ludzi bez kompetencji.

Wybudowaliśmy ponad 2000 mieszkań i szczycimy się niewielkim procentem reklamacji – Panie Adamie ! Warto posłuchać porad naszych specjalistów.

PANORAMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po pierwsze: To że w Waszej ocenie straciłem gwarancje, nie świadczy o tym, że ja utraciłem ...O tym zadecyduje sąd !!!

Po drugie: Ekspertyzy które przeprowadzilście nie udowodniły nic, a na pewno nie udowodniły uchybień i oprawione byly tylko nie uzasadnionymi insynuacjami. Nie znależliście, żadnego wycieku, żadnej źle wykonanej, niezgodnie ze sztuka budowlana przeróbki, żadne badanie nie udowodni³o waszych opinii. Szukaliście dziury w całym a na podstawie wykonanych przeze mnie (na mój koszt) dodatkowych szczegółowych ekspertyz potwierdzono moje przypuszczenia.

Mam na to ekspertyze ciśnieniow± instalacji hydraulicznej (która jako jedyna była zmieniana), oraz ekspertyze biegłego sądowego z zakresu budownictwa. Na ostatnie pismo nawet nie raczyliście odpowiedzieć.

Po trzecie: Nie traktuje nikogo z góry. Domagam się tylko swoich praw, i je¿eli ktoś, kogoś traktuje z góry to tylko Wy.

Ciesze się, że zbudowaliście duzo mieszkań/obiektów i macie niski poziom reklamacji, ale znam oceny innych mieszkańców np. Fikakowa, oraz administratora Waszych budynków i Ich opinie mówi coś innego.

Teraz jestem na etapie kolejnej ekspertyzy która dokumentuje nowe nieprawidłowosci w wykonaniu, które już na inspekcji podważyliscie
Do zobaczenia w sądzie.

Szanowni internauci sami Widzicie jak to wyglada wiec nie bedę sie juz wypowiadał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry