Akademia Prawa Jazdy to fajna szkoła z obsługą dbającą o klienta i potrafiącą dobrać instruktora do kursanta. Przeniosłam się bez komplikacji z innej szkółki do Akademii Prawa Jazdy. Bez problemu umawiasz się tu na jazdy kiedy chcesz i ile chcesz bez cyrku jak w innych szkółkach, że umawiasz się na danej jeździe tylko na jedno spotkanie na przód i blokujesz sobie wszystkie plany by tylko jak najszybciej dostać się na jazdę. Mam 31 lat i jazdę samochodem ciężko przyswajałam jednak instruktor pan Michał Ciepliński nauczył mnie jeździć i to od razu tak jak jeżdżą inni uczestnicy ruchu, czyli nie tak jak w niektórych szkółkach z prędkością ślimaka uznając bieg czwarty za najwyższy. Ponadto pan Michał jest niesamowicie cierpliwy i daje takie kombinacje do przejechania, że nie ma szansy by coś was jeszcze zaskoczyło na egzaminie. Polecam go jako instruktora zwłaszcza jak już wam instruktorzy z innej szkółki zniszczyli mobilizację do jeżdżenia samochodem. Zdałam egzamin za drugim razem. Za pierwszym razem zjadł mnie stres, ale i tak jeździłam 20 min na mieście. Myślę, że jest to bardzo dobry wynik będący zasługą pana Michała Cieplińskiego.