Widok

Najlepsz1 oferta w gdyni

Jestem zadowolona co do ceny i jakości usług,czytelna umowa .To co czytam u poprzedników ktorzy się negatywnie wypowiadają ,nie rozumieją że promocja trwa okreslony czas po tym okresie o ile nie rezygnuje się się z usług ceny wchodzą na stawki cennikowe ale promocje można przedłóżyć na kolejny okres.To zrozumiałe.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
awaryjność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Druga pozytywna opinia przeciwko ok. 50 negatywnym i mam w to uwierzyć? Pewnie pracujesz w MM i dlatego zachwalasz! Już udało mi się rozstać z tą beznadziejną firmą i nikomu nie polecam! To co ci ludzie piszą o brakach internetu i słabej jakości sygnał TV (na cyfrowej TV ciągłe pikselowanie) to szczera prawda dodatkowo wysoka cena za taki bubel. Poszedłem do konkurencyjnej kablówki i porównanie jest takie jak "czarne i białe" dodatkowo za 1/3 ceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli sama potwierdzasz ten bandycki proceder i jeszcze chwalisz?

Mieszkam w Gdyni, ul. Warszawska -- w UPC mam Internet w promocji 24 miesiące - po okresie promocji cena pozostaje TAKA SAMA a umowa przechodzi w bezterminową
Szybkość internetu to 92-100% deklarowanej szybkości w opisie reklamowym, bez względu na porę dnia, NIGDY się nie zrywa połączenia, ping (właśnie sprawdziłem do wp.pl) waha się między 7 a 10 mS
Gdybym nie zmieniał MAC adresu routera, to praktycznie miałbym stały publiczny adres za darmo.
Mam stary modem kablowy Cisco, który wyszedł już z oferty UPC i stał się moją własnością (nie muszę oddawać przy wypowiedzeniu umowy...

To wszystko brzmi jak bajki dla dla abonentów MM prawda? sam byłem użytkownikiem Internetu od MM i z radością się go pozbyłem gdy UPC stało się dostępne.
Niestety będę musiał się przeprowadzić na Dąbrowę, gdzie akurat UPC niema, ale wolę zwykłą tandetną Neostradę, byleby tylko nie wspierać finansowo dziadowskiej MM i puki co będę czekał na światłowód...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry