Widok

Najlepsza firma w trójmieście? - kto pisze takie bzdury?

Dziś rozmawiałem z Panią, która obsługuje infolinię... Jestem zaskoczony... i niestety negatywnie. Dlaczego?
Pomimo, że Pani była naprawdę przemiła i nic złego o tejże osobie nie mogę powiedzieć, to jednak wielki minus do osoby zarządzającej ową firmą Tygrys.net. Otóż chciałem skorzystać z oferty... zaś pani przekazała mi info, że osoba, która sprawdza czy jest dostępność sygnału może najpóźniej do mnie przyjechać o 15:30. Niestety o tej godzinie to ja kończę pracę (i tak szybko jak na polskie warunki, zazdroszczę tym co kończą o 15, a jest ich coraz mniej). Zdziwiłem się ową odpowiedzią, dla mnie niezrozumiałą, która uderza w wizerunek firmy. Dziś każdy podmiot gospodarczy walczy o Klienta, lecz nie Tygrys.net. Moje zaskoczenie przekazałem Pani, lecz odpowiedziała, że nie Ona ustala warunki pracy/współpracy z klientami i nic nie może w tym temacie zrobić... i dodatkowo odpowiedź brzmiała "mamy bardzo dużo nowych Klientów i nie nadążamy, a mamy tylko jedną osobę, która sprawdza czy sieć w danym miejscu jest dostępna".
.......
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez mam problem z umowieniem sie na montaz - ze wzgledu na godziny pracy. Mimo to jednak skorzystam gdyz rodzinka mi bardzo zachwala Tygrysa :) Mogli by jednak chociaz raz w tygodniu zrobic jakies dyzury gdzie pracuja dluzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry