Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług internetowych firmy Tygrys.net. Obsługa...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Rumia - opinia Super obsługa! Sprawna realizacja i koszty przystępne!
~Rumia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bezawaryjnie! Serwis techniczny oraz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

NAJLEPSZY NET i TV W RUMI! wątek zamknięty Mam od nich tv i neta od roku. 100mbit w górę i dół, prawie 100 kanałów tv w...
~dj_jerry86
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Polecam Tygrys.net wątek zamknięty super prędkość, rewelacyjni i profesjonalni serwisanci, mozliwośc zawieszenia...
~Zosia
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

najlepszy dla graczy wątek zamknięty niezmiennie , codziennie cieszę się że mieszkam w zasięgu światłowodów "...
~onanizer
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

telewizja kablowa - super! wątek zamknięty Od tygodnia mam telewizję kablową z Tygrysa i gorąco polecam - jakość obrazu...
~Maga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

Zasuwa! wątek zamknięty Podłączyli mnie chłopaki w zeszłym tygodniu (Osiedle Królewskie) i zasuwa :D...
~tomi1980
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

FIRMA GODNA POLECENIA !!!!! wątek zamknięty Jestem zadowolona z Tygrysa ponieważ oferta jest bardzo atrakcyjna , ale...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

rewelacja... wątek zamknięty Jestem bardzo,ale to bardzo zadowolony z internetu Tygrysa.Super...
~pomorzanin71
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

Najlepsza firma w trójmieście? - kto pisze takie bzdury? wątek zamknięty Dziś rozmawiałem z Panią, która obsługuje infolinię... Jestem zaskoczony... i...
~Nie-klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

szybkie tygryski ;-) wątek zamknięty 59zl za 25Mbit/s mówi samo za siebie, zresztą wystarczy zobaczyć wyniki firmy...
~Johny22
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Partner w biznesie wątek zamknięty Najlepsza firma w Trójmieście. Szybkie pewna transmisja i natychmistowa reakcja
~Stary klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 marca 2010

powalająca super prędkość...... wątek zamknięty W ostatnim czasie zacząłem wytrzeszczać oczy jak zobaczyłem z jaką prędkością...
~pomorzanin71
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2010

klient - opinia wątek zamknięty Szybkość wcale nie jest taka jaka o jakiej zapewnię firma "TYGRYS.NET" Mam...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

super sieć.... wątek zamknięty I o takiego dostawce internetowego mi chodziło.Super prędkość,czasami ,a...
~pomorzanin71
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

oki wątek zamknięty poprostu tygrysy!!!!!!!!!!!!
~x
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

17

wątków

do góry