Widok

Polecam Tygrys.net

super prędkość, rewelacyjni i profesjonalni serwisanci, mozliwośc zawieszenia usługi np. na wyjazd lub awarie sprzętu, umowa na czas nieokreślony, szczerze polecam! reagują natychmiast na zgloszenie telefoniczne czy mailowe, szkoda, że tylko na terenie Rumi
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
awaryjność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szybkość wcale nie jest taka jaka o jakiej zapewnię firma "TYGRYS.NET"
Mam internet od zaledwie tygodnia a są momenty kiedy internet sam się wyłącza i zacina się i zapewniam że nie jest to problem komputera.

Poza tym obsługa która zakłada łącze w mieszkaniu, delikatnie mówiąc jet "chamska" i niekulturalna. Zapewne są to ludzie niewykwalifikowani, przynajmniej można odnieść takie wrażenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
No nie powiedzialabym, przedwczoraj umowila sie ze dzis maja przyjsc do mnie zrobic pomiar, podalam adres i nr kontaktowy... i co?? nikt sie nie zjawial ani nawet nie poinformowal...widac jak traktuja potencjalnych klientow...chyba nie bede od nich brac neta bo co to za firma nieszanujaca ludzi!!!! TAKZE NIE POLECAM!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sytuacja prawdopodobnie wynikła z błędu w komunikacji. Następnym razem prosimy o kontakt pod nr telefonu (58) 732 25 91. Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała ponownie miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry