Kilku moich znajomych chodzi teraz na prawko, więc mam porównanie i powiem tylko tyle, że AKADEMiA PRAWA JAZDY jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz się nauczyć nie tylko zdać sam egzamin, ale też normalnie jeździć i orientować się na drodze. Od teorii do praktyki wszystko było idealne! Panie w biurze zawsze miłe i pomocne. Wykłady świetnie przeprowadzone, zawsze było bardzo wesoło, panowała fajna atmosfera i bez problemu można było przyswoić sobie nową wiedzę. Jeśli chodzi o same jazdy to moim instruktorem i mistrzem zarazem był MiCHAŁ MANKiEWiCZ :)) którego na pewno zawsze będę bardzo miło wspominać. Nieźle musiał się na mnie wkurzać, podczas moich 'wyczynów' na drodze, ale nigdy tego nie okazywał hahaha niezwykle cierpliwy, przyjazny i wesoły facet ;D Do skutku starał mi się wszystko wyjaśniać i tłumaczyć, nawet jeśli był to setny raz. Prawko zdałam za 2 razem, no i od dzisiaj od godziny 10:32 mogę poszczycić się zdanym egzaminem- na dodatek 0 błędów!
Wszystko dzięki Akademii właśnie :D Dziękuję bardzo, bardzo wszystkim! Na pewno nie raz zatęsknię za moją błękitną eLką.. :D

Jeśli szkoła jazdy- to tylko AKADEMIA !


Pozdro Mistrzu! Do zobaczenia na drodze. Dzięki za wszystko :]