BARDZO POLECAM!!! Zdałam za 1 razem.
Panuje obiegowa opinia, że bardzo ciężko jest zdać egzamin na prawo jazdy za 1 razem. Jako absolwentka AS-a z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to bzdura. Egzamin można zdać za pierwszym razem - trzeba tylko mądrze wybrać OSK AS.Ta szkoła to przede wszystkim świetni, absolutnie profesjonalni instruktorzy, bardzo zaangażowani w swoją pracę. Dzięki teorii poprowadzonej przez Arka rzeczowo i ciekawie nie miałam żadnych problemów z testami egzaminacyjnymi. A Pan Radek Dymkowski, który uczył mnie jeździć, to po prostu instruktor doskonały. Z każdego zrobi dobrego kierowcę. Wszystkim poszukującym dobrej szkoły jazdy jak i tym, którzy kurs ukończyli w innych osk a nie mogą przebrnąć przez egzamin państwowy proponuję zajrzeć w statystykę zdawalności - mówi sama za siebie: AS od kilku lat jest bezkonkurencyjny w Gdańsku. Tajemnicą tej skuteczności jest to, że instruktorom z AS- a naprawdę bardzo zależy, żeby nauczyć każdego kursanta dobrze jeździć.
Panie Radku bardzo dziękuję za wysoko postawioną poprzeczkę (dzięki temu egzamin poszedł mi gładko), cierpliwość, życzliwość, poczucie humoru i super atmosferę. Nauka z Panem to czysta przyjemność