Widok

Najlepsza wróżka w PL :) !

Kasellę poznałam kilka lat temu,po wizycie byłam oszołomiona,kobieta,która widziała mnie po raz pierwszy czytała z kart wszystko o mnie i mojej rodzinie,co zgadzało się w 100%.To co miało się wydarzyć również się sprawdziło.Od tego czasu jesteśmy w kontakcie i czasem troszkę się na początku boję co usłysze,bo wiem,że wszystko musi się wydarzyć.Mój bardzo sceptyczny inie wierzacy w żadne "takie rzeczy" mąż po ostatniej przepowiedni Kaselli oniemiał i milczy do dzisiaj,wypowiedział tylko 1 słowo:niesamowite!
Można się tylko pośmiać z wpisów,że coś się komuś nie sprawdziło,lub wizyta nieudana,widać ,że p.Kasia w jeszcze lepszej formie,a konkurencję zżera zawiść ;)
Polecam wszystkim,a p.Kasię pozdrawiam,za moment się spotkamy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Pani Kasia" to takie zbyt polskie jest na czarownicę. Jestem światowej klasy rumpologiem, przyjdź zobaczymy co się da zrobić;P. Wróż Art.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://www.wrozkavitalissa.cba.pl/ polecam wrozke, duza sprawdzalnosc i wrozka jest rozsadna,rzadna czarownica wrozby stawia z kart anielskich.
polecam bo korzystalem 7 razy, ale wrozka podchodzi do wrozby rozsadnie itrzeba rozsadnie korzystac, sprawdza sie i doradza bo z same wrozby nic nie dadza wrozka musi doradzic na podstawie tego co widzi. Zadowolony!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry