Widok
Najlepsze jedzonko:)
Bardzo miła atmosfera w lokalu, super obsługa (dziewczyny potrafią sobie żartować i umieją pogadać),czysto i schludnie, wszystko na wysokim poziomie- bez ŻADNYCH zarzutów!!! Tak trzymać dziewczyny!!!
bardzo polecam wszystkim Subwaya w Madisonie a Suba we Wrzeszczu nie komentuję bo szkoda słów.
pozdrawiam
....
bardzo polecam wszystkim Subwaya w Madisonie a Suba we Wrzeszczu nie komentuję bo szkoda słów.
pozdrawiam
....
wypowiedź zmoderowana (automat czas, 2012-06-28 17:20:54)
Moja ocena
* maksymalna ocena 6