Chcę wszystkim gorąco polecić pana Jacka Sagana - nie ma lepszego instruktora! :) Kurs ukończyłam w innym (i dużo droższym) ośrodku, ale brakowało mi pewności siebie, czego efektem były 2 nieudane podejścia do egzaminu. Poza tym nie toleruję krzyków i braku szacunku do kursanta, czego doświadczyłam w tamtejszym osk. U pana Jacka wzięłam 6 dodatkowych godzin jazdy przed 3 egzaminem - i (w co jeszcze nie wierzę) ZDAŁAM od razu!!! Nie było żadnych problemów z umówieniem się na jazdy, żadnych problemów z płatnością. Miła atmosfera, wszystko wytłumaczone na spokojnie, rady dotyczące techniki jazdy, cenne wskazówki, nowe potencjalne miejsca egzaminacyjne, indywidualne podejście i co najważniejsze - wiara w kursanta :) Naprawdę dało się odczuć, że instruktorowi zależy na swoich kursantach. Pan Jacek jest osobą przesympatyczną, wręcz o złotym sercu, a swoją pracę wykonuje z pasją. Nie mogłam trafić lepiej i naprawdę żałuję, że od razu nie wybrałam Jedynki, bo z pewnością moja jazda byłaby dużo lepsza i uniknęłabym zbędnego stresu. Inni instruktorzy mogliby się od pana Jacka uczyć ;) Piszę to wszystko szczerze. Strasznie się cieszę, że mam już upragnione prawko. Panie Jacku - DZIĘKUJĘ!!! :D