Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam jazdy dodatkowe z Panem Jackiem. Po 1.5 roku...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Bardzo szczesliwa wątek zamknięty Polecam z całego serducha ,bardzo cierpliwy instruktor,4h Panem i...
~BEATA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 października 2019

S. - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam pana Jacka!!!! Pan Jacek to cierpliwy, pełen...
~S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

polecam wątek zamknięty polecam polecam polecam !!!! Jeśli chcesz zdać egzamin to na pewno z panem...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Dominika - opinia wątek zamknięty Polecam Pan Jacek bardzo miły i cierpliwy człowiek każdego nauczy jeździć...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Oskar - opinia wątek zamknięty Pan Jacek swoją cierpliwością i przyjaznym nastawieniem udowadnia, że kurs na...
~Oskar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Nauka jazdy wątek zamknięty Gorąco polecam Pan Jacek bardzo miły i cierpliwy każdego nauczy jeździć bałam...
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim kto chce zdać szybko egzamin :)
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

Najlepszy Nauczyciel wątek zamknięty Pan Jacek nauczy kazdego jeździć! Gorąco polecam kazdemy!
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Jak chcesz zdać egzamin pozytywnie, zgłoś się do Jedynki wątek zamknięty Instruktor bardzo miły i spokojny. Zawsze na czas. Na jazdach dodatkowych...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Bardzo polecam!! wątek zamknięty Lekcje przebiegały bardzo spokojnie, bez nerwów, stresu, całkowite...
~Maja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Polecam wątek zamknięty Praktyka zdana za pierwszym podejściem, bez stresu i problemów. Świetne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Instruktor godny polecenia!!! wątek zamknięty Polecam każdemu! Bardzo wyrozumiały, przyjazny i cierpliwy! Doskonale się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Najlepsza wątek zamknięty Dziękuję Panu Jackowi za dodatkowe jazdy ale nauczył rękawa mnie odrazu i na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Z Panem Jackiem przejechałam zaledwie 4h, ale nauczyłam się więcej niż na...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Super! wątek zamknięty Po 7 latach postanowiłam ponownie zdawać egzamin i lepiej trafić nie mogłam!...
~Samanta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam p. Jacka - wyrozumiały, cierpliwy i przede wszystkim...
~Patrycja K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Polecam w 100%% wątek zamknięty Gorąco Polecam miałam z Panem Jackiem dodatkowe godziny jazdy wszystko Pan...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Wreszcie zdałam! wątek zamknięty Po siedmiu nieudanych egzaminach straciłam wiarę, że jeszcze mogę zdać. Wtedy...
~Egzamin zdany śpiewająco
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Polecam goraco Pana Jacka !!!! :) wątek zamknięty Pan Jacek przemily, wyrozumialy, pelen humoru czlowiek, ktory jest...
~MK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry