Miałam okropne bardzo głębokie zmarszczki na czole , skóra na polikach i dekoldzie była mało naciągnięta i lekko obwisła co w efekcie nie wyglądało fajnie pokazała mi się też druga broda i jeszcze na dodatek jedna brew mi opadała .
Ale dzięki zabiegom u Pani Dorotki znowu mogę spokojnie patrzeć w lustro . Moja cera nabrała blasku .
Pani Dorotka jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą która pozytywnie nastawia do życia specjalistką i oczywiście profesjonalistką w każdym calu . Zna się na swojej pracy i potrafi doskonale dobrać zabiegi , które odmłodzą i odświeżą zaniedbaną cerę . Kocha to co robi co idzie w parze z jakością i efektem końcowym .
W moim przypadku , zabiegi na twarz MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA , ostrzyknięcie BOTOXEM tylko zmarszczek na czole i zabieg LIPOZY który zredukował drugą brodę wykonane z dużą dokładnością i precyzją , przyniosły oczekiwany efekt .
Czuję się zadbana , pewna siebie i na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego salonu w którym dominuje profesjonalizm i super atmosfera .
Bardzo polecam !!!